Lalo

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

3 meeldimist
2 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

KOOPAKOLL >> Kus võiks neid Läti klientuurile mõeldud pileteid näha? Püüdsin leida, aga ei leidnud...

Njah, ma pulli pärast proovisin oktoobrit isegi, aga ikkagi ei visanud 3euroseid pileteid. Aga võib-olla on väledamad tõesti ka need juba ära ostnud. Aga kas sa oskad öelda, kus see teade peaks olema, et a la €35 asemel on €3... ?

Aga miks sa soovitad eraldi osta, st Tln-Vilnius jne? Kui tahta Varssavisse minna, kas siis peaks ka eraldi ostma?

KRIIBIK >> 3-eurosed piletid Simple Expressiga - kuidas see ostuprotsessis on välja toodud? Kas see on "üllatus", kui oled kõik ankeedid jne ära täitnud, või peaks see hind olema juba tavahinna lahtris? Proovisin täitsa kaugele minna - sept, okt jne, aga ikka ei näinud ühtegi 3-eurost piletit. Vaevalt, et kõik on juba ära bukitud...

Heh, ma vabandan, aga ma olen jonnakas - ma ei olekski "niisama"kindlustust võtnud - ma oleksin "iseloobumise"kindlustuse võtnud. Vaks vahet! Või ei? Kui ei, siis ma pean oma moraalse tööriistakasti korralikult ümber hindama.

Kui tähelepanelikult loed, siis puudutas minu küsimus säärast kindlustust, kus oleks sees iseloobumise punkt. Ja juhul kui see oleks olemas, ja ma oleksin sellise lepingu sõlminud, siis oleksingi seda niimoodi presenteerinud - tere, soovin ise loobuda. Ma ei saa aru, kus siin kolli näha?

Kuna mul endal pole ühtegi kogemust ärajäänud lennuga, siis ei tea ma ka, mis on võimalused piletiraha tagasisaamiseks. Otsustasin siit küsida. Tuleb välja, et polegi erilisi võimalusi raha tagasi saada! No vot, olen targem.

Ma ei tahtnud üldse jätta muljet, et soovin just petuskeemiga piletiraha tagasi saada. Nagu kirjutasin, siis huvitas mind just kindlustuse iseloobumise klausel. Aga tundub, et sellist kindlustuslepingut siis pole. Ja võib-olla ma olen natuke naiivne ka, mis puutub skeemidesse - et millal nad on petu- ja millal tavaskeemid. Mõtlesin lihtsalt, et äkki kellelgi on midagi tarka soovitada - mille peale ise ei tule.