Roman1989

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

1 meeldimist
3 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere,

Meie käisime läbi Stockholmi. Väga mugav. Otselend. https://www.ryanair.com/ee/en/ 18.03.2017 - 25.03.2017 - edasi-tagasi - 1638kr ehk umbes 180€/in(usun, et hiljem lähevad piletid odavamaks).

Tallinnast Stockholmi saab Tallinki kruiisi laevaga umbes 40€/4in. Tagasi samuti.

Stockholmi sadamast saab metrooga City Centrale terminali(30-45min) ja sealt transfeer bussiga lennujaama(90min). Suure seltskonna puhul on ilmselt mõistlik võtta sadamast takso lennujaama.

Tererifel olime jaanuari kuus ja sel ajal oli seal väga mõnus. Elasime lõunas, Costa del Silencio-s. Väga hea ja rahulik koht ööbimisesks, kuid iga päev oli seal kõva tuul. Väga hea ja mugav bussiühendus kõigi kuurortitega, mis asuvad lõunas. Los Cristianos ja Las Americas vast parimad kohad saarel rannapuhkuseks. Vulkaani ja saare põhja osaga tutvumiseks rentisime auto, nädal aega läks maksma umbes 150€.

Tere Unekass,

Käisin Tenerife jaanuaris. Kahe nädala jooksul olin pea kogu saare läbi sõitnud. Elasin Costa del Silencio-s, seal oil päris tuuline. Las Galletas-e rannast sõitsin mööda iga päev ja ausalt öeldes ei soovita seda kohta, seal vist isegi kohalikud ei käi ujumas ega päevitamas. Jahi peal elamine on kindlasti vägev seiklus aga kui on soovi korralikult puhata siis seda piirkonda ei soovita. Juhul kui on huvi Tenerife kohta rohkem teada saada siis võid julgelt ühendust võtta.

Tere, Mina sõidan täna Tenerifele. Eelmine aasta käisin Ibiza-l ja järgmine reis on plaanis ette võtta sügisel(septembris). Kõik korrad olen lennanud läbi Stockholmi. Hetkel on juuli Stockholm-Barcelona-Stockholm piletite hinnaks alla 100€. Muidugi tuleks arvestada kahe kruiisi maksumusega veel otsa, aga juhul kui on olemas mõned Tallinki kinkekaardid siis see ei ole suur summa. Muide Eestisse tulen läbi Stockholmi 19.01 ja ostsin kajuti neljale 60€(ilma kinkekaartideta).

Endal oli plaanis septembris teha reis Küprosele. Vilnius-Larnaca-Paphos-Stockholm. Lennupiletid Vilnius-Küpros-Stockholm 110€/in.

Tere,

Varsti siis see aeg kui läheb juba minekuks. Äkki on keegi hiljuti selt tagasi tulnud ja oskab midagi kasulikku rääkida, kuhu minna, mida näha, kuidas liigelda mööda saart, jne. Kuna plaanis on näha kohalike vaatamisväärsusi ja kohaliku elu siis oskab ehk keegi soovitada midagi.

Tere,

Mina lähen näiteks oktoobris Ibizale. Sel ajal on tipphooaeg juba möödas ja saarel saab rahulikult puhata ning ringi sõita. Keskmine õhutemperatuur on 24kraadi ja vesi vesi pidi ka sama soe olema. Me sõidame kolmekesi ja lennupiletid + hotell üheksaks ööks lähevad kokku maksma kuni 800€. http://trip.ee/content/oktoobris-ibizale.html

Erinevate allikate järgi on Ibizal oktoobris 20-23 kraadi sooja.Öise japäevase temperatuuri vahe on kah 3-5 kraadi. Usun, et T-särgi väel saab seal ikka liikuda. Vesi pidi kah olema sama soe kui õhk, s.t. 23 kraadi.

EasyJet London Stansted - Ibiza - London Stansted.

Tulete ka? =)