senjoriitajl

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
4 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ei lähegi Euroopat otsima, lihtsalt tõmbasin enne sellise paralleeli:)

Selline küsimus, et mis keeli inimesed seal kodukeelena peamiselt kõnelevad? Vaatasin netist, et rahvuskoosseis on väga mitmekesine. Kuna Uralsk asub Venemaale võrdlemisi lähedal, siis või eeldada, et seal on venekeelset elanikkonda rohkem?

Aitäh kommentaari eest, sain julgust juurde.

Vabandust, enne jäi ütlemata: projekt toimub Uralskis (kasutatakse ka - Oral).

Eiei takso plaani polnudki. Ma lähen ühe projekti raames ja meile on öeldud, et ideaalis peaks kõik ühistransporti kasutades toimima. Mulle see hangumine sobib, siis vähemalt ei jää maha;)

Aitäh Sulle vastamast!

Leidsin lõpuks netist ka ühe ajakava ja seal oli sama süsteemi ära märgitud, et lennujaamast bussijaama ja siis bussijaamast edasi. Ma muidugi alguses lootsin, et ehk saab ühe lauluga lennujaamast Strugasse mindud, ilma et vahepeal peaks busse vahetama, aga kui peab ümberistumise tegema, siis peab:)

Tere

Palun abi: on siin kedagi, kes oskab mind natuke valgustada Makedoonia ühistranspordi suhtes. Vaja on saada Skopje lennujaamast Strugasse, kas siis bussi või rongiga. Kui sageli bussid/ rongid käivad ning kust leiab nende väljumisaegade ja peatuste/jaamade kohta rohkem infot. Proovisin oma küsimustele internetist vastust leida, kuid kahjuks midagi kasulikku silma ei hakanud.

Jah, Turkish Airlines`iga. Ega nad vist seda tasuta hotelli mulle ise pakkuma ei tule? Pean selle ise järele vaatama ja siis lennufirma käest küsima?

Aitäh vastuse eest. Pagan küll, nii kahju, et hiljaks jäin:(