Viilener

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere, ka minul plaan minna märtsi lõpp miamisse ja otsin endale seltsilist, sest seltsis alati segasem :) mis plaan täpsemalt Sul on? Ise plaanin kuskil kuuaega seal veeta ja teha kõike mida see kaunis linn ja riik pakuvad:) Olen 25 a M

Tere, olen minemas novembri lõpus Perthi kanti, kuhu muidu plaan minna endal minna ?

Tere, tore oli lugeda Teie reisikirja. Seoses sellega tekkis paar küsimust. Nimelt lendan elus üldse 2 korda lennukiga ja samuti lähen EA-ga Kiievi ja sealt Tbilisi. Kas Tallinna lennujaamas saan välja printida mõlema lennu pileti või pean Kiievi jõudes uue check ini tegema? Pole plaanis minnes linnapeale minna vaid oodata transfer tsoonis lendu. Kas pagas läheb otse Tbilisi või pean seda samuti ümber tõstma ? Kui tagasi tulles soovin minna Kiievit kaema kuna lennuni on 8 tundi, kuhu pean lennu pealt astuma ja kas samuti saan pileti Gruusias välja trükkida või pean Kiievis uuesti seda toimingut kordama? Oeh, küsimusi on veel palju aga loodan, et saan nendelegi vastuse :)

Alkoholi olen sunnitud kaasa võtma oma Grusiinist sõbra palvel, seepärast seda uuringi :)

Orbit- pileti sain 274 euri inimene,ostsin pileti 2 nädalat tagasi. Reis toimub 7.juuli-14 juuli. Tänase seisuga sellele reisile pileti hind 388 euri inimene.

Tera9- õnneks läheb lend Thibilissi ka D terminalist, ei pea maju vahetama :) Aga tänud info eest :)

Magistritydruk9- Tänud info eest :)