Vaiko

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Omavastutuse kaitse on olemas küll, Näiteks siin http://autorenttallinn.ee/ kui broneerida rendiauto ,siis saab kaitsta omavastutust.Sealt saab rentida autosid üle kogu maailma. Kõik eesti keeles, kui vaja siis muus keeles.

Copy broneerimise leheküljelt:

Omavastutuse turvamine - Väga soodne, parim kindlustus, rahu südames

Tavaliselt broneeritakse sõiduki vastuvõtmisel teie kaardilt omavastutuse summa, mida võite olla kohustatud maksma juhul kui kahjustate sõidukit. Osta meie Omavastutuse hüvitis, ning hüvitame teile mõlkide või kriimude eest makstud omavastutuse summa.

Te olete kaitstud - Omavastutuse hüvitis kaitseb teid kui tekib probleeme ning olete sunnitud maksma välja omavastutuse Õnnetusjuhtumiste kindlustus - Teie omavastutus on kaitstud sõduki avariikahjustuste puhul Kahjukindlustus - Olete kaitstud kahjustuste puhul sõiduki kerele, osadele ning lisaseadmetele enamiku õnnetuste puhul.

Tere

Kui võtta auto siit http://autorenttallinn.ee/ nt 11.11-15.11 (4 päeva) Praha kesklinnast, siis sain kõige odavamaks auto hinnaks 84,42 eurot. Vaata sealt auto broneeringu juurest Tingimused, seal kõik kirjas. Mida kauem ette broneerid, seda parem hind on.

Rendihinnas sisaldub

  • Piiramatu kilometraaž
  • Kindlustus ( - Avariikindlustus - Varguskindlustus - Liikluskindlustus )
  • Kohalikud maksud
  • Lennujaamatasu
  • Registreerimistasu
  • Asukoha lisatasu

Hispaanias seiklesin ringi, siis bronnisin siit auto ette ära. http://autorenttallinn.ee/ Kõik toimis hästi.

Mina soovitaks samuti usaldusväärseid rendifirmasid. http://autorenttallinn.ee/ siit saad ükskõik millisest riigist auto ette ära bronnida. Või siis kui näiteks oled juba Kreetal ja kohalikud hinnad saad teada, siis saad võrrelda ja sobivusel ära bronnida.

Edu:)