unjoyer

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Hei!

Jah see tõsiasi, et auto parkimist võimaldavad vaid üksikud hotellid, sai meile eile selgeks. Seega on meie hotelli valik, ÕNNEKS, sellevõrra kitsendatud ja lihtsam otsus langetada.

Veel palun lisage soovitusi mida näha-teha seal. Olen ise DJ ja mind on palutud esinema kolmapäeval, Amsterdamis toimuvale festivalile kuid ülejäänud aeg on justkui sisustamata. Tahab keegi millelegi erilist tähelepanu pöörata? Need aurukohvikud väga ei eruta, ei ole väga nende mugulate ja kookide sööja inimene. Küll huvitavad buddha temaatikaga seotud poed, kohad. Lisaks võib-olla mõni muuseum ja miks mitte ka ööklubi.

Päikest!

Viieks päevaks on hinnad nii tuhande euro ringis. Läheb pisut üle ääre see paatmaja =)

Plaan on startide laupäeva varahommikul Tallinnast ning tagasi samuti Laupäeval.

Kas keegi oskab soovitada mõnusat rendi apartmenti Amsterdamis? Kaldun arvama, et hotell oleks liiga steriilne sellise linna jaoks. Mida kodusem seda mõnusab ehk.

Ei ole tarvis nii nähvavalt vastata, me oleme üle piiri siit sõitnud vaid Lätti ja seal ringi trippinud. Ühe jutiga sõita on ilmselt raske ja samas ka ebavajalik. Nädal on aega ja eesmärk on ilma näha ja kogemusi koguda.

Tänud siiski vastamast, pilt on kõvasti selgem ja mis seal salata, ka helgem :) Suured tänud!

Tere Rajukas!

Suur tänu vastamast. Sõidukordi vahetame kaaslasega ja oleme planeerinud kogu sõidu kahe päeva peale hajutada. Ilmselt kusagil peale Warssavit võiks teha pausi, kust hommikul vara kohe jätkata.

Mulle on veel kõrva jäänud selline soovitus, et Poolasse ei maksa hotelli või peatumiskohta ette broneerida kuna ei või teada, kas piiri ületamine läheb libedalt või mitte. Kas see vastab tõele?

Ka bensiini hinna odavus Poolas on siis müüt. Seda on väga hea teada!