kassandra

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi
0 meeldimist
0 postitust / 3 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Guugelda "kiralik daire Izmir" ja üürilehekülgi sajab. "Sahibinden" tähendab eraisiku poolt pakutu, kugi esineb ka firmasi. Vaata alguseks seda. On Türgi keeles, aga üldiselt enesestmõistetav. Aga kui sinna kanti minek, ju siis mingi ettekujutus Türgi keelest on. Samuti, Türgi eestlastel on oma lehekülg Facebookis. Inglisekeelseid Türgis elavate välismaalaste lehekülgi on üksjagu. Samuti foorumeid. Tuuselda guuglis.

Türgi kuurodid: Alanya, Marmaris, Kusadasi, Fethiye. Eestile lähedal, kolm tundi lennusõitu. Alanya ja Kusadasi suurlinnadele lähedal, Alanya Antalyale ja Kusadasi Izimirile. Lisaks palju vaatamist. Kohalik toit, eriti turult, suht odav. Samuti korterite üürihinnad. Kohalikud välismaalastega harjunud, Ingliskeelege saad enam-vähem hakkama.

Olen veetnud ühe talve Luksoris, oli ka meeldiv.

Booking.com toimib ainult siis kui hotellid mille reklaame Booking.com edastab on ausad. Just hiljut juhtus minuga see et hotell mille broneerisin Booking.com kaudu ei vastanud mitte ühesgi tingimuses sellele mida Booking.com reklaamis pakkus. Isegi asukoht oli vale -- hotell ei olnud mitte "fashionable and popular" (i.e. populaarses ja moodsas) linnaosas, vaid kusagil väikevabrikute ja ladude tagaalleede rägastikus. Hotellil ei olnud isegi nimesilti väljas, oli vaid suvaline uks graffitiga mäkerdatud seinas. Tööpäeva lõpul olid tänavad pimedad ja tühjad, väljaarvatud prügikastides songerdajad. Esimest korda tundsin tänavatel kõhedust.

Kolisin teise hotelli pärast kahte ööd. Kuna olin ette maksnud 9 öö eest, küsisin 7 öö eest makstu tagasi. Hotell ei maksnud, rääkimata Booking.com'ist.

Booking.com seletus on, et nemad on ainult vahendajad, ja vahendavad seda mida hotellid neile annavad. Nemad vahet ei tee, kas kirjeldatu vastab tõele või mitte. Muusheas, Booking.com vahendab nimetatud hotelli edasi, eksitava kirjeldusega. Fakt et mina saatsin neile detailse kirjelduse hotellist, koos piltidega, neid ei mõjutanud.

Kui arvate et hotell on ikka aus, minu soovitus on tarvitada Booking.com hotelli leidmiseks, ja siis kontakteeruda hotelliga ja pakkuda hotellile 5% vähem Booking.com hinnast (võib ka proovida vähem). Hotell maksab Booking.com'ile 15% hinnast, ja hotellile on see win-win olukord. Booking.com ise väitis et nemad on ju ainult vahendajad, tühja siis neile sellest 15%.