kauposss

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kui keegi on käinud legolandis, siis mis hinnaga võrreldes Eesti hindadega seal legosid müüakse? Kas tasub sealt tuua? Ja ka seal müüakse vaid lego klotse või ka näiteks lastele käekelli, lego piltidega voodipesu jne?

See tivoli on minu meelest liiga karm. Olen atraktsioonidest pilte vaadanud. seal saaks juba ise parajalt närvikõdi, kuid mulle tundub, et 7 ja 3 on Rootsi tivoli jaoks veel liiga vara. Neile on paras see eestis ratastel liikuv "tivoli" rongiradade ja pisikeste karusellidega.

Selle ringi sai kavva võetud just nende sildade tõttu. Tahaks neid näha. Lühem tee tuleks Sanderi pakutud variandi puhul küll. Hea, et tuleb häid ideid, saan neid naisele tuvustada. Tema on ikka see, kes otsustab :)

Legoland on küll sihtpunkt, kuid ainult sellega ei piirduks. Nagu näha, siis ka loomaaia külastus on plaanis. Samuti kaalun mõtet minna perega Norrköpingus vaatama naiste jalka MM matši Prantsusmaa ja Hispaania vahel... Naiste jalka küll, kuid see peaks olema üks turniiri alagrupimängude põnevaim pala! Seda enam, et naiste jalkat pole kunagi lives näinud :) Kolm aastat tagasi sai Kolmardenis käidud. Siis ühe lapsega. Rootsi teed olid nii võrd head, et kilomeetrid lausa tuhisesid rataste all - sai lastud stabiilselt 110-115 km tunnis. Tegime ka vahepeatusi. Eks ainus mure on, kuidas väiksem poiss sõidud välja kannatab. Vanemaga pole probleeme olnud. Õnneks on väiksemal veel siiani lasteaia harjumus päeval magada :) Äkki jääb magama ka siis, kui tavaliselt päevasel ajal uude sihtpunkti põrutab. Lennukiga minna ei taha - soov oleks ikka kolada linnades ringi ja mitte ainult piirduda Taaniga. Üks variant on veel sõita Riiast Rostocki ja sealt edasi Taani ning tulla ringiga Rootsi kaudu tagasi. Pole veel jõudnud uurida, kas Riia Rostock liin üldse veel käigus on... Ja üldse, tegin selle reisiplaani naise rahustuseks. Tegelikult on nii, et on täielik vabadus! Kui ikka tee peale jääb ilus rand või näiteks laste mängumaa, siis pidurit ja lükkab järgmised sihtkohad edasi. Just selle mõttega ei bronni ka hotelle ära. Samas see riskibisness ole - just viimasel Rootsi käigul tuli sõita Kolmardenist kolmandasse linna, kust sai alles hotellitoa. See, et osta pargist seest pilet, on hüva nõuanne! PS: Lugesin ka seda varasemat teemat. Ka sealt sain häid märkusi nagu sillamaksud ja praamireis Taani ja Rootsi vahel. Reisini on veel üks kuu. Head nõuanded ja mõtted kuluvad ära!