mikijuht

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

1 meeldimist
9 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Aitäh vastamast. :) Juba hakkab loomaps. Lapsed 3,8,9,13  ehk siis igas vanuses.Aga eks avastamise rõõmu peab ka jääma. Kui miskit vahvat leiame,siis kirjutan siia ka

Maitse asi(odav vöib ka olla väga hea) 2-3 Eur pudel Saksamaal-Luxemburis-Prantsusmaal valik on suur ja olen proovinud ka kallemiad veine 20-30 Eur pudel.Aga minu maitsemeeled töötavad paremini odavamatega :)

Jah see probleem oli veel oktoobris ka,et Warssavist kiirteele minnes ei olnud pikalt tanklaid.Aga tundus et ehitus käib paaris kohas.ju see siis vötab veel aega millal need tanklad valmis saavad.Aga hea teada praegust infi.tänud

Kas on keegi nüüd viimastel päevadel kulgenud Pärnust saksamaa(Berliini) poole? Kas on midagi kuskil toimumas mida vöiks teada?(teeremont,ymbersöidud jne) Ja muidugi kui keegi teab siis Berliini ja Luxemburgi vaheline "jupp" ! Ps Kas seal kandis on juba muru roheline ja lilled kasvavad ? :)

Eelmise aasta oktoobris käisin viimati sealpool ja siis ostsin Leedust (suht Poola-Leedu piiriäärsest tanklast) ja ostsin Marlboro ja hind tuli minumäletamistmööda nii umbes 2,5 euro kanti... Aga ei ole Poolas ega Lätis uurinud,huvitav kas Leedus on sama teema maksumärkidega,et hind on bensukas ja poes sama?vöi on siis nii nagu kunagi oli Eestis,tanklas öösel kallim kui päeval poes ?! :)

Jutt täiesti öige muidugi,aga kuna aeg pressib tagant siis on selline plaan et otse Tsehhi.Poolaga on see möte et järgmine kevad minna puurima-uurima Poolat.Sest tean ise ja olen kuulnud et seal on väga ilusaid-pönevaid ja ajaloolisi kohtasi mida peab nägema!Kuna eestile lähemal siis oleks seal rohkem aega ka ringi hullata!

Anna teada mis teeolud olnud siiani ja mis huvitavat peaks teadma(teetööd jne)Hakkame laup hommik(22.06)liikuma Saksa autoga,siis oleks hea kui teaks mis ees ootab;-)