Kostja615

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

2 meeldimist
5 postitust
18 kommentaari
Viimased kommentaarid

Airbaltic tühistas tagasilennu eestisse ja ei teavitanud mind sellest. Õnneks avastasin, enne eestist lahkumist nende eksimuse. Pakuvad ainult piletiraha tagasi või 9 tundi varasemat lendu(3 tunnise lennu kohta 2 ümberistumist) lisaks valmistaks lennujaama saamise koha pealt lisa kulusid.

Küsimus oleks selline, et kui võtan nende pakutud lahenduse vastu, kas mul on ikkagi õigus kompensiatsiooni nõuda?

Äitäh vastuste eest, kahjuks ei leia kust teemat kustutada.

Ise lähen mais Palermosse, leidsin soodsaima viisi Ryanairiga tallinn- DÜsseldorf weeze(1 öö lennujaamas)-Palermo ja tagasi läbi bergamo. Kokku tuleb ka umbes 200 euri. Muidu läheks sinna ka läbi Milani aga kuna Ryanair lendab nii hilja, et nkn tuleb üks öö minnes vahepeatuses olla siis valisin Düsseldorfi kaudu mineku kuna piletid odavamad.

Flyskyshuttlega 40 euri edasi tagasi Canazeisse, Dolomiti superski aladele 1200 km radu, ma ei näe mingit põhjust mujale minna. Ise lähen sama marsuuti juba teine aasta järjest.

Oskaksite äkki võrrelda neid keskusi Bulgaaria Banskoga? Miks Slovakkiasse eestlased rohkem liiguvad kui sinna?

Majutuse kohta: Ööbimised õn kõik kas apartmentides või kämpingutes/karavanides. Rõhku panime asukohale ja hinnale, kuid igal pool olemas pesemisvõimalused ja peaks olema ka köök.

Praha(3ööd): http://praguecentreapartments.com/, väike apartment, vannitoaga

Garda järv(2ööd): http://www.campinglemaior.it/EN/1/1267/caravan.htm, 2 karavani, kahe ja viie kohaline

Veneetsia(1öö): http://www.campingrialto.com/pag.php?pagina=4&lang=e, üks 3ne kämping ja 2 kahest 2 voodiga telki

Horvaatia(Okrug Gornji)(5ööd): http://www.adriatic.hr/en/croatia-dalmatia-ciovo-okrug-gornji/accommodation/1069 apartment

Budapest(2ööd): http://garibaldiguesthouse.hu/ väike apartment, vannitoaga

Väljasõit alles 1 august meil samal suunal, niiet 100% garantiid ei saa anda. Aga neil oli kindlasti kõige parem pakkumine mida leidsin eeltööd tehes nii hinnas, autos mida lubati ja kindlustused/autoabi jne ka kõik olemas. http://www.autocar.ee/

Tänud vastuste eest.

Majutusega probleemi ei ole, kuna kõik majutused juba ette broneeritud ja selgeks tehtud kuhu sula vaja jne. Rohkem mõtlesingi, et kaugele see olme elu arenenud on, et äkki saab suuremas osas kaardiga hakkama ja teie vastustest järeldan, et enam vähem nii ongi. Mingid summad siiski kaasa, ikka satub kuskile väiksematesse kohtadesse, turgudele, ei viitsiks iga kord automaati taga ajada.

Kõik on ju positiivsed asjad mis seal osariigis juhtusid ja Capricule- inimesed ei ole pimedad vaid loodavad, et normaalsed inimesed saaksid elada ja teiesugustel viha õhutajatel ei õnnestuks paljuneda.

Mardile

Teaduslikud uuringud näitavad ka seda, et kõige rohkem on homoseksuaale inimeste hulgas kes nende vastu võitlevad. Võiksite kõik koos oma sisemistes probleemidega hakkama saada.

Naabrimees ütles kõige täpsemini, et seadustega reguleeritakse tagajärgi juba kehtivaid ühiskonna norme. Seetõttu ei ole ka praegu käsitluse all 2 mehe ja 1 naise kooselu jne- sest see ei ole ühiskonna norm.

Tundub, et sinu marsuut oli veidi pikem, hetkel räägime 40-50 km Sloveenia sõitu. Alas kus tasulised teed lähevad ainult risti sõidusuunaga.

Tänud abi eest maandusime lõpuks Okruski put 9, 3 km Trogirist ja 200m rannast.

Tutkaonule

Ette tänades igasuguse abi eest.

9 august saabumine-14 august lahkumine, 5 ööd, 7 täiskasvanut. Hinnapiiriks 150 eurot öö, niipalju nagu siit olen lugenud siis niimoodi umbes 20 euri öö per nase peaks hakkama küll saama. Ideaalis otsime just sinna Okrug Gornji rannajoone"Horvaatia Copagabana" kanti(Ciovo lääne ja loodes) max 4 kilti Trogirist, eks mida lähedam vanalinnale ja rannale seda uhkem :) . Rohkem väga nõudmisi ei olegi peale parkimiskoha ja terrassi/rõdu olemasolu elamus.

Äitäh vastuste eest, iga link on abiks. Kuna peatumine osa suuremast reisist ja otsin majutust 5 ööks siis on see osutunud hetkel veidi keeruliseks. Nõutakse min 7 ööd.

Tänud, äkki veel soovitusi mis lehtedel silma peal hoida? Lastminute.ee olen vaadanud ise.

Suur äitäh, natukene sai pilt selgemaks.