Marike11

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

1 meeldimist
7 postitust
12 kommentaari
Viimased kommentaarid

Helsinki kaudu, meie küll jh võtsime pakettreisi, aga sealt sai Chaniasse otse, mulle see piirkond nii meeldib, et tahan nii tagasi ja ei viitsi teisest saare otsas sinna sõitma hakata.

Üks neist asub ju Agios Nikolaoses ja see on kohana juba kordades parem kui Hernossius.

Kuidas autorendiga muidu on? kas see toimub seal kohapeal sularahas või saab maksta ainult krediitkaardiga?

Kuhu soovitate üldse veel minna läheduses ja mida vaadata?

Meil minek Mediterranean Beach hotelli kas sinna ei ole keegi minemas? Kas üldse Küprose kohta mõnda head soovitust oleks kellegil kes juba käinud äkki jagada..., olen küll lugenud postitusi, aga midagi ikka alati juurde vaja :)

Kuidas seal üldse hinnatase on? Mul läheb laps sinna märtsis ja kui palju peaks raha kaasas olema? Mis maksab nt. väljas söömine jne? (bukoveli läheb)

Ise olime Novatoursiga ja peatusime Hersonissos, Analipsis külas, autorente on üldiselt tõesti igalpool ja enne otsuse langetamist käisime mitmes kohas ja uurisime hindu.., söökidega on samuti, et neid kohti kuhu sööma minna on tohutult ja söögid on enamaltjaolt tõesti väga head. Sellel aastal plaan minna septembris saare teisele poolele kuna eelmine kord ei jõudnud tervet saart läbi sõita. Seekord, siis valik Chania, Stalos-Chania ja hotell Cretan Dream Royal minek septembri alguses. Äkki on keegi veel samal ajal sinna minemas?

veel tegelikul valikus Mitsis Rinela Beach Resort & Spa ja Lyttos Beach

Oleme nüüd ise tagasi ja jäime käiguga väga rahule. Anthoulast otse rannani minnes jõuab küll liiva kiviklibu randa, aga meie läksime paarsada meetrit kõrvale lainemurdaja teisele poole (paremale siis) seal on valge liivaga väga hes rand. Üldiselt jäin selle külaga väga rahule, sest kõik teised kohad kus käisime olid nii lärmakad va Matala (tõeline lemmik). Seal olime terve päeva ja kahetsen, et teist päeva seal ei veetnud.., teed on head ja autoga sinna sõita ei ole eriline ettevõtmine. Ööbimiskoha valikuga jäime samuti väga rahule, oli lihtne ja puhas,ülihea söögi ja meeldiva teenindusega koht. Olime seal ainukesed meie grupist ja saime kogu Novatoursi reisiesindaja tähelepanu endale (külaskäigu ajal) joonistas meil terve kaardi täis (kui sai teada, et hakkame autoga ringi sõitma) ja märkis ära kõik kohad kus oleks mõtet käija.

Oleme nüüd tagasi ja merisiile nägime ainult ühe päeva jooksul. Spinalongal, ühes rannas seal ligidal kuhu laevadega viidi seal nägime meduusi ka ja Agios Nikolases. Nendes kohtades kus teistel päevadel ujumas käisime polnud ühtegi.

äkki kellegil veel midagi huvitavat selle koha kohta öelda :) ette tänades!!