TiitT

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Täitsa ok hotell . Hommikusöök on nagu ikka Kreekas hotellides, nö kaks suitsu ja kohvi. Neid tärne ei tasu Kreekas eriti üldse panna. Ümbrus ei ole tööstitu, vaid kohane maapiirkonnale. Selle hotelli lähedal on sadam ja ka väga rahulik rand. Eelmine aasta augusti lõpus toimus kohalik veinifestival - mis tähendas tasuta veini ja sümboolse tasu eest suupisteid sinna kõrvale. Naudi!

Novatours pakub sel suvel väga häid lendusid. Mai, juuni, juuli.

Käisime 2015 aasta juunis 16-27 Ryanairiga Tallinn-Düsseldorf Weeze, Düsseldorf Weeze-Faro ja pärast tagasi. Sinna minnes oli vajalik ööbimine Weezes (NB! hommikul Faro lennuk kell 06:00) - tagasi tulles Farost ööbisime Düsseldorfis. NB! kui ööbite Düsseldorfis, siis soovitan elada hotellis, kus on hinna sees ka combiticket ühistranspordile - siis saate sõita peaaegu igasuguse ühistranspordiga ja pärast Weeze sõit mahub ka nende piletite sisse). Faro lennujaamast võtsime rendiauto kogu sealolemise perioodiks. Elupaigaks valisime Portimão linna, mis väga mõnus linn "laagri" püsti panemiseks. Elasime korterhotellis Atlantico Studio 17 - 60m suuruses korteris, millel on mega suur rõdu. Maja on väga uus ja asub ka uues linnosas, üsna lähedal ookeanile. Kaugema reisi autoga tegime Lissaboni, kuid kuna teed on väga heas korras, siis see vahemaa pole üldse nii pikk, kui kaardilt vaadates tundub. Lissaboni hakkasime sõitma hommikul kell 6, et päevaga Lissaboni vaatamisväärsused(Sintra) läbida. Kui sinna kanti sattuda tuleb kindlasti läbi käia ka Fiesa liivaskulptuuride festivalilt. Loomulikult ka Sagreses. Randa on seal piirkonnas palju - ainult otsige omale sobiv. Meie reisisime neljakesi 2 täiskasvanut ja 2 last 12 aastast. Lennupiletid, korter Portimãos, ööbimised Düsseldorfis ja autorent kokku oli neljale inimesele 1200.-EUR NB! autot sai rentida ilma tagatisrahata Farocarist. Aga, et selline eelarve kokku saada, siis kogu broneerimine toimus veebruari alguses 2015.

Dubai DXB lennujaamast terminalist T3 peate kahe metrooga sõitma lähimasse bussipeatusesse. Info järgneva lingi pealt: http://www.rome2rio.com/s/Dubai-Airport-DXB/Abu-Dhabi

Kui olete lennanud sinna Emiratese lennukiga siis on üldse tasuta transfeer Abu-Dhabisse.(iga 4 tunni tagant) Kui soovite veidike soodsamalt siis peate Deira linnaossa saama ja sealt bussijaama otsima. Kuid, et Deirasse saada, siis vajate taksot , aga nagu eelpool mainitud, on takso tõesti soodne, kui te ei sõida juhuslikult mõnda teise emiraati.