Kopi Luwak

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

4 meeldimist
4 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Me see suvi just abiellusime Seišellidel. Väheke võibolla oskan abiks olla,kuna meil oli suht lühike 8 päevane reis ja piirdusime ühe pisikese ja ühe suure saarega.Enamuse ajast-ja ka abiellusime (esimestena seal :) ) imepisikesel saarel Round Island. See on tõesti imepisike,seal ongi ainult 10 villat (kõik privaatsete basseinidega),Enchated Island Resort. Leidsin Bookingust,aga broneerisin otse hotelli kaudu kuna oli soov seal abielluda.Kui on soovi kahekesi rahulikus privaatses keskkonnas olla,siis see on see koht,sest mingit suurt seltsitegevust seal ei toimu.Saarel on veel spa ja restoran-baar ja kõik. See eest saab seal tasuta laenutada kajakke ja sellega lähedalolevatele saartele sõita. Kohe kõrval on Moyenne Island,ümber selle sõites näed fantastilist loodust-lahedad kivimürakad,džungel..ja saare peal elavad hiidkilpkonnad! Saare külastamine küll maksab,aga need hiidkilpkonnad on ikka väga lahedad tegelased ja lisaks on seal veel väike kirik ja surnuaed (3 hauaga).Väidetavalt on sinna ka kunagi piraatide poolt suur varandus peidetud... Lisaks kulus aeg snorgeldamisele ja niisama rannas-ookeanis lebotades.Vaatad kuidas fruitbat'id lendavad ja raid ujuvad,ühtegi inimest ümberrini ei paista...igatahes minu jaoks täielik paradiis. Väike miinus-me jõudsime sinna pühapäeval ja siis oli seal saare ümber üsna mitu paati-kaatrit ja seal siis inimesed chillisid ja ujusid ja kuulasid muusikat.Et siis nädalavahetustel pidi see laht kohalike seas selline mõnus koht olema,kuhu aega veetma sõidetakse.Saarele nad muidugi tulla ei tohi,aga eks nad veidi lärmi ikka teevad.Samas,ühe seltskonnaga seal sõbrunesime ja väga lahedad inimesed olid! Viimased paar päeva olime Mahe saarel,sõitsime ringi ja otsisime ilusaid randu. Ma ei tea,kas asi oli jälle selles,et oli jälle nädalavahetus,aga vaikse privaatse ranna leidmine oli keeruline.Igal pool oldi vist ennast tervete suguvõsade kaupa sisse seatud koos söökide-muusikaga.Aga üldiselt et saar läbi sõita,polegi rohkem vaja kui paar,võibolla 3 päeva. Rohkemat ei oskagi kahjuks väga soovitada...aga minu süda jäi sinna pisikesele Round Islandile!

Tänan ja vabandan,kui küsimus rumal tundus! Tulevase pruudi paanikahetked,kui minu käest seda küsiti ja ei osanud vastata sest ise polnud ka selle peale mõelnud...või ma salaja lootsin et ei lastagi lennukile ja peangi Seišellidele jääma :) Ja luban,et raseduse puhul ostan kohe mitu lisapiletit-mine tea äkki on mitmikud...

Tänan,enda poolest vee temperatuur pole oluline,aga lapse jaoks vast oleks soendusega siis tõesti parem.Aga kas see kliima erinevus on siis suur? Telde jahedam ja vihmasem nagu aru saan?

Tänan vastuse eest! Läheme jah omal käel,oleme ühel Male lähedasel saarel. Tripadvisoris lugenud hotellide arvustusi ja mõned korrad jäid silma soovitused moskiitotõrje kaasavõtmiseks. Küll mitte selle hotelli kohta kuhu meie läheme.

Aitäh abi eest,need lennuajad küll kahjuks ei sobi,aga tore et pakkusid! Elaks odavlennu üle küll,siin hullematki üle elatud...aga seda luksuse-nõuet ei maksa halvustavalt võtta.Elu keeruline ja ei ole aastaid olnud võimalus korralikult puhata,nii et tahaks võtta sellest maksimumi!

Leitud ka 1 ümberistumisega lend aga ajaliselt kõik transport kokku ikkagi ligi ööpäev.Kuna aeg limiteeritud,siis tahaks võimalikult ruttu kohale jõuda.Varasemast soovitusest kasu,Korful leidsin ilusa hotelli,nüüd üritan otselendu leida.

Reisieksperdist pakkumised saadud,aga need pakutud hotellid ei sobinud just meie kõrgete nõudmiste tõttu- AI,villa privaatbasseiniga,pluss lühim võimalik lennureis läksid tõesti üle 10 000,aga seal oli ka luksust :)Ja mitte veel kõrgeimal tasemel :) Aga tänan soovituste eest,otsin enda unistuste puhkust edasi!