Meha

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Käisime ka just Horvaatias. Läti - Leedu - Poola - Tšehhi - Austria - Sloveenia. Kiirteemaksu maksin minnes nii Austrias kui ka Slovenias (kus külastasime Postonja koopaid), seega läks teemaksudeks 23 euri. 8 Austrias ja 15 Sloveenias. Tsehhi läbisin mööda külavaheteid, vahepeal sattusin kogemata ka kiirteele :)

Tagasiteel Sloveenias ja Austrias kleepsu ei ostnud, kuigi kleeps oli aegunud. Mõtlesin, et palju nad selle binokliga ikka näevad. Seda kuupäeva augukest ei ole lihtne märgata 100km/h kiirusel. Istusin Horvaatias rooli ja põrutasin ühe lauluga Tšehhi. Hoidsin kokku 23 euri. Tsehhis tegin kuskil külas peatuse, kuna kell oli juba 23 ja väljas pime, siis otsustasin ka sellest riigist lauluga läbi sõita mööda kiirteid. Väheke pingutama pidi, kuid kahe juhiga sõites pole eriti hullu. 35 euri ka raha :) Aus kodanik peaks maksma kiirteemakse Tšehhi-Austria-Sloveenia marsruudil ca 35 euri, edasi tagasi läheks 70, kui reis vältaks üle 10 päeva. Mina olin natuke aus, maksin 70 asemel 23.

Kas keegi on saanud trahvi selliselt, et on aegunud kleeps ja auto on sõidupealt maha võetud? See ei tundu eriti reaalne.