mrsferdinand

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Nõndaks. Lp kasutaja vopski! Võtsin Teie nõu kuulda. Võib öelda, et reis üldjoontes sujus, kuid mõningad märkused siiski.

Reisi positiivne pool oli see, et bussiga probleeme polnud, konditsioneer töötas, tee peal ära ei lagunenud, kuuma vett oli, bussi koristati ning äärmisel vajadusel võis ka WC-d kasutada. Peatusi tehti iga 2.5 - 3.5 h järel ning umbes 60 naist sai kenasti 20-30 minutiga hakkama. Iseasi on muidugi see, kas bussijuhid kiiruspiirangutes kinni pidasid. Muidu õudne nagu ei olnudki, aga pimedas Makedoonias, kus bussi äärest ja kuristikust lahutas vast meetrike, tuli tahtmine hinge kinni hoida, taevast paluda ning kodustele viimane sõnum teele saata. Vastupidiselt teema algataja murele, et buss mägedes ei liikunud, võin öelda, et meie buss kiirusega mägises ja kurvilises Makedoonias tagasi ei hoidnud, kuna jõudmisega öömajja Kreekasse oli tuli takus. Bussireisil tuleb arvestada, et öömajja jõutakse tihti alles pärast keskööd, nt Kreeka esimesse öömajja jõudsime umbes 3 aeg öösel, oleks ehk kiiruspiirangutest kinnipidanud, oleks veelgi hiljem jõudnud. Jah, see on kõigest minu subjektiivne arvamus kiiruse kohta tuginedes enda sisetundele. Mina bussi kiirusmõõdikut ei jälginud ega saanudki jälgida, võin ka vabalt eksida. Eks see jääb bussijuhtide enda südametunnistusele.

Siit edasi soovitan kõigil, kes paaris reisivad, osta lisaks kahene majutus kõigis öömajades. See minimaliseerib oluliselt erinevaid probleeme ja ajakulu juhul, kui on 3-sed öömajad. Nii saate kohe hotelli ja võidate julgelt 1.5 - 2 h, et varem magama saada, kui need, kes jäävad toakaaslaste jagamise pärast kemplema.

Tõsi, toimus väike kava nihkumine. Reisikirjeldusest puudus märge laevasõidust Budapestis Doonau peal ning Kreeka õhtu toimumine, mis üldiselt oli positiivne üllatus, kuid rahaliselt kõigile mitte nii väga. Muidugi kedagi ei kohustatud minema sinna, kuhu soovi polnud. Vastutasuks sai oma aega vabalt planeerida, eriti hea on see siis, kui vastavas linnas pikemalt peatutakse. Juhtus, et kavas kirjas olnud ekskursioonid vahetasid päevi või pandi hoopistükki kokku ühele päevale ning Serbia pealinna bussiekskursiooni, mis lubatud, ei toimunudki. Samas see kõik on pisiasi, sest põhivaatamisväärsused sai ära nähtud, mis siis, et üldiselt oli sõidupäevadel vaatamisväärsuste külastamiseks aega 30-50 minutit. Sellega tuleb lihtsalt bussireisil arvestada, et ei ole aega 2 h omapäi ringi konnata, kuigi mõnes kohas jäi kahjuks poolest tunnist väga napiks.

Teema algataja kirjeldatud kajutite masstäitmise probleemi ei olnud. 4-sed kajutid olid kenasti olemas 4 inimese jaoks. Tõsi, probleemideta asi ei läinud. Välja reklaamitud kaheseid kajuteid, mida mitmed olid tellinud ja mille eest maksnud, ei eksisteerinudki (või olid lihtsalt otsas).

Olen absoluutselt nõus, et reisimine bussiga või varasemalt mainitud 'säästureisiga' on loodud loomult üdini optimistile, kes leiab igas olukorras midagi positiivset, olgu selleks kõige hullemal juhul ühtäkki varvastega vees või bussiga kuristikus ärkamine.

Tarku valikuid tulevase reisi otsinguil!

Issand. Just sellist tagasisidet lootsin mitte leida. Minul on justnimelt see sama reis sel nädalal ees. Enam ei saa paraku ära ka öelda reisist, kõik makstud.. Eks tuleb valmistuda šokiturismireisiks. Igaljuhul, kui elusalt naasen reisilt, annan ka omapoolse hinnangu tulevaste reisijate tarvis.