tiit156

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Olen käinud mõlemas Legolandis, nii Taanis Billundis, kui ka Saksamaal Günzburgis. Taani Legoland on suht mõttetu, atraktsioonid nigelad ja mis põhiline, järjekorrad ülipikad. Põhiaeg kulubki järjekordades seismisele. Ühesõnaga, laste petmine.

Kuna Taanis sai varem käidud ja järjekordade ebameeldiv kogemus oli ees, siis Günzburgis ostsin kohe "GOLD" ekspresspassi 2 inimesele: http://www.legoland.de/Entdeckt-LEGOLAND/Express-Pass/. Aga ei oleks pidanud. Saksamaa Legoland on ülisuur ja oleks saanud kindlasti ilusti hakkama ka ilma ekspress- passita või siis standard- passiga. Aga seda passi saab osta pärast Legolandi sisenemist ning kui järjekorrad tunduvad pikad, siis saab alati selle juurde osta. Kuna Günzburg asub Saksamaa lõunaosas, siis ilmad suures osas päikesepaistelised ja sellega kaasnevalt ka veeatraktsioonid rohke veega. Laste paradiis. Billund see-eest suures osas pilvine ja külm, veeatraktsioonidel paar sirtsu vett ja kõik. Taani Legoland on mõttetu raharaiskamine.

Kes soovib minna Saksamaa Legolandi, soovitan ööbida Münchenis, rongiühendus on ülihea. 2 täiskasvanut ja 2 last (üks 5 a) rongipilet Günzburgi ja tagasi 45 eur + sisaldab ka Müncheni linnatransporti, et hiljem väsinuna hotelli tagasi tulla. Ülejäänud ajast Müncheni vaatamisväärsused, shopping ja nt Müncheni loomaaed Hellabrun. Sai ka seal käidud.

Veel lõpuks seda, et ärge proovigegi lõpuni Müncheni transpordi piletisüsteemist aru saada, minge otse rongijaama piletimüügikassasse (Hauptbahnhof München / Hbf München), selgitage võimalikult täpselt oma järgneva päeva (päevade) soove ja saate vastava pileti.