soodus

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Säästureisidest, subjektiivselt. Info netist, sõpradelt. Säästunipp 1. Miks ei tohi kasutada bussi tualetti reisil, mis kestab 2 nädalat ja pardal on nt. 70 inimest?

  1. Tühjendamine on tasuline ja selle hind peab olema astronoomiline, kui ka nii suure hulga inimeste peale jagades ei ole seda mõistlik teha.
  2. Bussis ei ole kedagi piisavalt pädevat, kes hoolitseks tualeti ja bussi koristamise eest.

Säästunipp 2. Reisikorraldaja ostab transporditeenuse suvaliselt firmalt, ühisosa puudub, üks pakub reisi, teine transporti, reisijal oleks ennetavalt mõistlik teada, et tegu on kahe erineva teenusega, vale murega tranporditeenuse pakkuja poole pöördudes peab arvestama, et teenusepakkuja IQ võib olla jalustrabav ja inimene ise häiritud reisija kohatu pöördumise pärast.

Säästunipp 3. ehk 3 in 1. Giid- reisisaatja- multitalent. Üks inimene, tavaliselt laia silmaringiga, vastavate teadmistega, hea stressitaluvusega, kuid eelnevate säästunippide ja halbade juhuste kokkulangemisel võib osutuda jõuetuks force majeure ohjamisel.

Säästunipp- Eriti tähtis. Eluliselt oluline reisisellile. Odavalt ja palju ei ole hea, säästa kauem, tee paremaid valikuid. Eelkõige uuri tausta, uuri tausta veelkord ja siis loe kõik veelkord üle. Kui info ei peleta, oled valmis riske võtma, võib reis ikkagi õnnestuda. Võib, aga ei pruugi.

Soovitan reisikorraldajal väga tõsiselt tegeleda partnerite valimisega.