trip-krainetrip-ukraine-dark

unos

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

2 meeldimist
2 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Olen püüdnud hüvitist taotleda Viru Reisid OÜ-lt, kuid see ei viinud kuskile :(, maksti vaid see osa mille heaks arvasid, kuid sellist laadi asja nagu bussiaknast mitte välja nägemine, krdan et ei vii ka kuskile ;)

Jaksu taotlemisel ;)

Naljakas on lugeda kommentaare inimestelt, kes teemaalgataja mainitud reisil ise ei viibinud.

Mina viibisin, tean tagamaid ja mõistan täielikult teemaalgataja pahameelt.

Ei jõua seda kõike ka kirja panna, kuid vastuseks vopski nimelisele kommenteerijale ütlen, et terve buss ei aeglustu mägedes kiirusele ca 20km/h, sedasi juhtub bussiga, mis on katki. Antud juhul oligi buss katki nagu juhataja ise lõpuks tunnistas. Ja mis puutub puuduvatesse kajututesse siis meie grupp jäi oma kajutitest ilma, kuna reisifirma oli maksnud viimaste seas laevapiletite eest ja kuna laev vahetus siis laevakompanii tingimustes oli olnud kirjas, et kes viimaste seas maksab see jääb taolises olukorras esimeste seas kajutitest ilma. Kahju, et Viru Reisid ennast teiste kompaniide tüüptingimustega kurssi ei viinud.

Vastupidiselt teemaalgatajale olin mina teisel korrusel kus oli probleemiks liigne palavus ja umbsus(nagu tomat kasvuhoones). Kahjuks ei lubatud ka katuseluuke lahti teha sest siis pidavat lõpuks ka alumistel palavaks minema.

Rääkisin reisi jooksul paljude kaaslastega, kes on varem Viru Reisidega positiivseid kogemusi küll ja küll saanud, kuid seekord olid ka nemad nördinud.

Ootan ise Viru Reiside vastust oma avaldusele, kuid tänase päeva seisuga on kirjavahetuse ja telefonikõnede järeldus see, et avaldust kirjutada neile mõtet ei ole.