Hesus

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

3 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Sai käidud 2013 aasta märtsis ja soovitan soojalt omal käel ikka veidi ringi liikuda, kohalik transport ei ole üldse kallis. Punta Canasasse ei läinud sest see tundus veidi turistikas, kuid kindlasti on ka seal väga ilus ja just siis ainult rannas olemiseks. Olime 1,5 päeva Santo Domingos, sai kõik vajalikud asjad vaadatud ja edasi sealt läksime omal käel üles põhja Samana poolsaarele. Transpordiks kasutasime kohalikke väikebusse, elamus missugune, kõikjal oldi väga sõbralikud. Olime 3 päeva Las Terrenases ja sealt edasi Las Galerasesse. Mõlemas kohas väga ilusad rannad, , lisaks sai käidud El Limoni küla juures koske vaatamas ja Las Galerases sai ka vaalasid näha, see aga vaid vist jaanuarist kuni märtsini. Kokku olime 10 päeva, oleks kindlasti võinud kauem olla rohkem veel ringi vaadata.

Kuulge aga tegelt on ju asi väga lihtne, kui meie riigi ametlik seisukoht on see, et Egiptusesse reisimist tuleb vältida siis need inimesed kes sinna lähevad on täiesti oma riisiko peal. Kui peaks juhtuma midagi taolist nagu ratturitega Liibanonis oli siis ise ju süüdi, et reisisid sinna. Riik ei peaks mingisugust abi andma kui on ametlikult selline seisukoht välja käidud. Ja kes tahab oma õnne proovile panna siis lasku aga käia ja puhaku seal niipalju kui süda lustib, kuia aga midagi peaks juhtuma siis aga sry dude told you before!

Ma nüüd ei tea, kui välismin. paneb üles sellise teksti siis unustage selleks hooajaks see Egiptus küll ära ja sul Nile Delta soovitan nagu VM kirjutab endast teada anda:

Välisministeerium soovitab ohutuse eesmärgil vältida reisimist Egiptusesse riigis toimuvate rahutuste tõttu. Välisriikide kodanike julgeolek ei pruugi olla tagatud.

Riigis viibivatel Eesti kodanikel palume endast teada anda, kas e-posti konsul@mfa.ee või telefoni 637 7440 teel. Kindlasti tuleb järgida kohalike ametivõimude korraldusi.

Egiptuse üleminekuvalitsus ja armee on alates 14.08. kehtestanud üheks kuuks üleriigilise eriolukorra ning öise liikumiskeelu ajavahemikul 19.00 - 06.00.

Tänavatel liigeldes võib esineda välismaalaste dokumentide kontrollimist ja läbiotsimist julgeolekujõudude või kohalike aktivistide poolt. Suuremate meeleavalduste ajal on toimunud jõugurünnakuid naiste vastu.

Täiendav info Eesti saatkonnast Egiptuses.

Inimesed võtke palun välisminni nõu kuulda ja ärge reisige Egiptusesse, riik on praktiliselt kodusõja lävel ja keegi ei tea päris täpselt mis juhtuma hakkab lähiajal.