MartinT

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere! Oleksin ka informatsioonist huvitatud, huvi pakuvad just Lufthansa/Star Alliance lennud Havaile detsembris / jaanuaris. Kas keegi on pileteid sinna ostnud? Mida sellest pakkumisest arvata, ümberistumised Frankfurt/Vancouver/San Francisco.

Suured tänud ette!

Suured tänud teile vastuste eest!

Laeval ööbimise variant jäi tänu sellele ära, laevapiletit broneerides ei löönud seda valikut, et kas ülesõidukajut või ööbimisekajut, kui 81 EUR ööbimisekajut siis tõesti pole sellel mõtet ja lähme ilmselt päev varem laevaga, õhtul siis ilmselt Rantasipi Airport hotelli, hinnaks lõi Getaroom.com-is ca 99$ ehk ca 78 EUR, sealt hommikul nagu aru sain tasuta buss lennujaama. On keegi seda Getaroom.com-i hotelli broneerimisel kasutanud? Raha võetakse maha ilmselt kohe?

Oskab keegi öelda hilise check-ini kohta ka miskit? Ilmselt jõuame Helsinkisse õhtul hiljem, on vaja hotelli teatada hilisest saabumisest?

Tänud vastuse eest!

Tere,

Kas keegi on viibinud kunagi sellises hotellis nagu Secret Cliff Villa? Või siis Secret Cliff Resort&Restaurant?

Agodas'st vaadates tundub hotelli asukoht nagu sama, aga kaks eraldi hotelli ja täitsa erinevad hinnad ka. Villa - 45 EUR öö ja Resort - 75 EUR öö.

Esimest korda on minek Taisse, mis arvate hotelli asukohast? Kas kellegil on kogemusi selle hotelliga? Soov veidi vaiksemas kohas ööbida, see nagu tundub veidi vaiksem koht aga samas tundub rolleriga Patong ja teised rannad suhteliselt lähedal.

Kui on kellelgi mõningaid hotelli soovitusi hinnaklassis kuni 55 EUR öö, siis kõik pakkumised on vägagi teretulnud. Tingimuseks võiks olla välibassein, võiks olla mere läheduses.

Ettetänades, Martin