Tormikoer

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

2 meeldimist
2 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Paphosele, nii nagu Tallinnale, Riiale või Tartule ei saa, küll aga saab Tallinnasse, Riiga, Tartusse, Pafosesse (Paphosesse) kas autoga, lennukiga, laevaga jne.

Kui on tahtmine minna Pafosesse (Paphosesse) (kreeka:Πάφος) , siis soovitaks näiteks airBaltic´u otselendu Riiast Larnakasse (kreeka: Λάρνακα) ja sealt bussiga Pafosesse.

Kreeka on jah nii "väike" kohake, et polegi kohta mis rannale lähedal poleks! Küsimust esitades pole mõtet täpsustada millisesse Kreeka piirkonda on soov minna. Ühesõnaga, Kreeka on üks suur lust, lillepidu ja pillerkaar, mine kuhu tahad. Lugupidamisega, August Kuus

Lennud peaks olema eraldi piletitel, lendan ainult käsipagasiga. Tallinn-Ateena on Aegan, jätkan Olympicuga.

Palun kogemustega broneerijate abi. Leidsin bookingu kaudu hotelli, mis igati sobiks minu vajadustega aga see lisavoodite ja laste vanuse asi jäi veidi segaseks. Valisin hotellitoa, kus näitab maksimaalne külastajate arv 2, aga allpool on hotelli reeglites järgmine info: Tasuta! Üks alla 2-aastane laps ööbib lastevoodit kasutades tasuta . Tasuta! Üks laps vanuses 2 - 12 aastat ööbib olemasolevat voodit kasutades tasuta . Ühe vanema lapse või täiskasvanu lisavoodi eest tuleb maksta 70 % toa hinnast inimese kohta öö eest . Vastavalt toa maksimaalsele mahutavusele on toas lubatud 1 lisavoodi. Lisa- ja beebivoodid tuleb eraldi tellida ning selle tellimuse peab kinnitama hotell. Lisateenused ja -mugavused ei sisaldu automaatselt koguhinnas ning nende eest tuleb teil kohapeal eraldi maksta.

Siit ka minu küsimus. Kas eelpool nimetatud toatüübi korral, kui reisijateks on 2 täiskasvanut, saan lisaks võtta kaasa ka oma lapse kes, on reisi toimumise ajal 12 aastat vana, endaga ühte tuppa, kui panen märkustesse, et soovin lisavoodit? Ja kuidas see hotellipoolne kinnitamine käib? Hotelli infotelefonilt keegi kahjuks ei vasta, samuti pole küsimusele saanud vastust ka e- maili teel.