trip-krainetrip-ukraine-dark

algajareisija

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kes viimastena reisil käinud.Mida riietest kaasa võtta,bussis selga-jalga panna? Naised siis. Praegu seal vist juba külmem. Endal siis esimest korda soojale maale minek ja kohe üldse ei tea mida kaasa võtta.

Ma ka niiiiiii ootan seda reisi juba.Minek 20.november.Väga kahju,et varasemat aega ei saanud :( Kas kedagi siinsetest veel sellel kuupäeval minemas? MarxVoss - mida tegid teised sel ajal kui teie neid 135€ eest ekskursioone nautisite? Tahaks ise need ka juurde osta (õhtusöök juba on) aga ei ole kindel kas mu õel ka see võimalus on. Kuna pole ise varem ühelgi soojamaa reisil käinud,siis mida kindlasti peaks kaasa võtma? Mida veel teadma/arvestama? Kui palju sinna nö taskuraha peaks kaasa võtma? Kus ja millal seal raha vahetada saab? Palju peaks vahetama? Kas krediitkaardiga saab ka maksta või parem oleks sularaha kaasa võtta? Kas igal hommikul pakkisite oma kohvrid kokku järgmisesse hotelli minekuks? Loodan,et sel ajal seal veel väga külm ei ole :)

Täitsa lõpp ikka!! Millal nad siis helistasid,et ei mahu?Loodan,et mitte samal päeval. Ise pean homme reisi eest ära maksma aga no kohe kuidagi ei tahaks seda teha kui ei ole mingitki positiivset tagasisidet saanud.

Nüüd peaksid siis esimesed reisilised kodus tagasi olema.Loodan,et keegi kirjutab siia muljeid ka.

Kirjas oli,et ekskursioonid on kõik hinna sees juba.Samas saadeti ka kupong,et Karpuzkaldirani kosk japaadisõit Dalyanis on teile ja teie kaaslasele tasuta.Milleks siis see kui nagunii peaks kõik juba hinnas olema? Lend on Tallinnast Antalyasse ja tagasi.Kas siis tagasi tuuakse ainult Riiani?Sain aru,et ikka Tallinnasse.