P2ikesej2nku

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Check in ainult lennujaamas. Enamikul reisifirmal on käsipagas + pisike käekott lubatud. T10 piletiga saab mitu reisida. Enne metroojaama või bussi sisenemist tuleb kaks korda läbi lüüa. Ainult, kas ühest t10 piletist jagub. Algul arvasin ka ise, et piletid ette osta. Gaudi pargis jalutasin tegelikult ainult tasuta osas ja seegi pakkus piisavalt. Ei kahetse et ei ostnud. Sagtia f. käisin ka juures, vaatasin kiriku ära. Sinna isegi soovitaks sisse minna ja pileti ette osta (kui sellised asjad pakuvad reaalselt huvi). Võib olla ilus vaade linnale.

Bernhardisse ei tasu tõesti minna - kord läksin ja tulin selg ees välja, küsides raha tagasi. Anti. Pühajärve on kehva veekeskusega. Igav ja tüüpiline. Kubija on selline väiksem, hubane. Väga looduskaunis ja rahulikus kohas. Värskas on kõige suurem ja mõnusam veekeskus. Samuti kaunis koht. Palju vene turiste. On ka ümbruskonnas, mida vaadata Aga siis on veel Cantervilla, mis on oma vanaaegse miljööga erinev eelmistest. Ümbruskonnas ei ole nii palju avastamist, kui eelnevates.

Käisin kevadel:

  1. Easyjet TLN-London Gatwick
  2. Norwegian Gatwick - Tenerife

Tagasi sama, ainult et ööbisin Gatwick Premiere INN. Edasi-tagasi tuli koos ööbimisega u 250 euri.

Otsisin ka väga kõige soodsamat viisi Tenerifele saamiseks ning lõpuks leidsin:

Easyjet: Tallinn - London Norwegian: London - Tenerife Minek on ühe päevaga

Tagasi samad lennufirmad aga ööbimine Londonis Gatwick Premir Inn'is

Käisin kevadel nii, u 250 euri nägu edasi-tagasi. Ostsin piletid 4-5 kuud varem ette. Ei tea, kas praegu sellise hinnaga saaks.

Soovitan vaadata hindu: Easyjet Tallinn-London Norwegian London - Tenerife Lennujaamas paar tundi oodata

Tagasi sama teed pidi, ainult öö veeta Londoni Gatwicki lennujaama lähedal hotellis. Märtsis on väga häid hindu ja kombineerimisel võib saada u. 200 euroga edasi tagasi.