trip-krainetrip-ukraine-dark

fvricon

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

1 meeldimist
8 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tänud vastuste eest!

ETA teeksin mõni päev enne lendu ära, nagu aru olen saanud ei tohiks seal üldjuhul probleeme tekkida ja protsess peaks lihtne olema. Kas see tuleks siis ka välja printida ja esitada või nähakse seda kuidagi elektroonilisel kujul?

Uurisin nüüd ESTA kohta natuke ja täitsa hirm tuli neid jutte lugedes. Kas tõesti võib olla, et ei lastagi üle piiri ja saadetakse tagasi? kuidas siis lennupiletite ja kõige muuga jääb, oled maksnud kõige eest aga kedagi ei huvita? on see ainult ESTAga nii, et võidakse tagasi saata isegi kui esialgu seda taodeldes saad postitiivse vastuse ja kas viisa poleks siis kindlam variant? ja samuti see, et küsitakse küsimusi enne riiki sisenemist, kui minult küsitakse siis ise ikka aru saan aga näiteks mul abikaasa ei räägi inglise keelt.. Aga muidu kui see teema kõrvale jätta siis mis piirkonnad on seal turvalisemad kuhu soovitaksite hotelli võtta? Vaatasin booking.com'ist et valikut päris palju, tahaks mõne kindla piirkonna leida ja siis nende vahel vaadata mis soodsaim on.

Tänud, sain väga kasulikku infot! Kuigi sooviksin siiski teada mingisugust suurusjärku (kas saaksin hakkama a'la 2500€ või läheb see summa juba 4000€ ringi)