trip-krainetrip-ukraine-dark

DianaD

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ma väga tänan vastuste eest. Poleks oodanud nii palju!:) Olen lugenud siin foorumis ja ka mujalt otsinud nende viisade kohta informatsiooni..eriti ei taha lugeda mis on aastast 2010 ja alla selle. Tean, et greencardi saan nt mina ainult abiellumise teel, tööviisat kas Eestist taotlema, mis pidi väga raske olem, tean ka nendest erilistest oskustest, mis tuleksid kasuks ja mille läbi saaks, kui see ameerika firma kõik jutud ära teeb. Siis veel kohapeal tööviisa taotlemine, mis võtab ka omajagu aega. Uurisin veel, et üleüldse võtab seal paberite korda ajamine palju aega. See on siis minu uuring viisade kohta. See et ESTA-ga saab maksimum 90-päeva, seda ei teadnud, sest pole selle kohta uurinud.(aitäh tobu) Pigem taotleks siis reisiviisat ja vaataks edasi. Mitu Ameerikas elavat eestlasest sõpra on rääkinud, et nende tuttavad naised on seal kõik mustalt tööl, nt hotellides koristjad, sest muudmoodi ongi raske! Kristi22, muidugi soov ametlikult tööle minna on kõige parem ning ka esmane soov!

hvs, hetkel ei plaani minna MIAMIsse elama pikemaks ajaks. Enne vaja ikka koht üle vaadata. Kuid oleksin niikaua, kui võimalik rahaliselt ja niikaua kuni suurt koduigatsust peale ei tule. Esmaseks ajaks MAX detsember-mai. Jah mulle on räägitud ohtudest tänaval ja kindlasti sinna minnes uurin, kuhu kanti oma nina üldse mitte pista!

Tripp, mina olen küll poolt, et inimesed muud maailma ka näevad, mis vahet sel, teenib raha koristamisega või mitte.. peaasi, et olemas töö! Maailm on suur ja lai, kõik peaksid Eestist välja saama, sest reisida on SUPER!

Tere, Olen järjekordne inimene, kellel plaan Usasse minna. Sihtpunktiks valinud Miami. Kaks naist, 25a mõlemad. Eestis vanemad, ühel meist oma korter, Laene pole, abielus pole, lapsi pole.

Tahaksin teada kohe kohe algusest peale, mida peaksime tegema, kust alustada, et kõik oleks õige!

Soov minna esialgu mitte rohkem, kui pooleks aastaks. Kuna raha pole lõputult, siis sooviks kohapeal ka tööle asuda. Töö suhtes sobib ettekandja, baariabi, koristaja jne.. Samal ajal tutvuta kultuuriga, vaatamisväärsused, peod, inimesed jne. Leida elamine ja üleüldse nautida kõike uut.

Kuidas oleks siiski kõige mõtekam liikuda. 1. kas minna 90päevase viisaga ning siis otsida elupaik, tööluba ning töö või proovida saada poole aastane tööviisa?

  1. palju peaks olema algselt raha kaasas, et üldse minna?

  2. kas kellegil on värskeid uudiseid sellest, kui kiiresti võiksime tööd leida?

  3. või oleks lihtsalt minna 90päevase viisaga, mustalt tööd teha ja kui asjad selgeks saanud, siis sinna jääda, tööluba saada ja pikemaks jääda.

oeh ma ei tea.. on keegi sel aastal ka meie olukorras olnud? jagage kogemusi.

Ettetänades, Diana

jah, kõik ühes pundis leiad sa : http://www.kirpputorit.fi/

Kuid mulle isiklikult meeldivad ja kuhu soovitaksin minna on:

  1. Hakaniemen torilla 2./3. Fida Hämeentie 31 JA Hämeentie 5 a

Aga sealt saaksid ilusti vaadata aadressi järgi, et mis lähimad on. Ja kaugemal on pigem need, kus mööblit ka leidub.

Keraval on nt mul üks lemmikuid Olivierin