Oceanview

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

3 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kui nüüd algsesse teemasse tagasi minna, siis mina pidasin silmas muud.

Terve pere reisi tühistamine maksab kuni paarsada eurot

http://arileht.delfi.ee/news/uudised/terve-pere-reisi-tuhistamine-maksab-kuni-paarsada-eurot.d?id=66622723

Ettevaatust: Egiptuses kindlustus ei kehti

http://arileht.delfi.ee/news/uudised/ettevaatust-egiptuses-kindlustus-ei-kehti.d?id=66621941

Ei pidanud silmas ekstreemmatkajaid ega rindereportereid ja ka neid kellele kogu paketi maksumus ja võimalikud lisakulud kuludesse kanda on tühine probleem.

Lihtsalt pole eriti eetiline agiteerida väikelastega perekondi ja ka suhteliselt hinnatundlikke kodanikke mõõdutundetu müügipropagandaga.

Ja kui jutt käib pidevalt mingist kallutatud informatsioonist, siis kust see kohalik oma kallutamata info hangib:kodu -ja naabertänavalt ja mõne naabrimuti käest. Kui jamad juba silma all on, siis on juba ikka väga hilja. Kallutamata info saamiseks peab valitsuse istungitel osalema.

Tarku valikuid peale olukorra rahunemist!

Ka mina vaatasin googelist põhjalikult ND tausta, kuna ta jutt muutus täiesti ebaloogiliseks, sarkastiliseks ja demagoogiliseks ilkumiseks. Just see müügipropaganda osa tegi asja huvitavaks ja ka väga hea hotellide tundmine, millega nagu tavalisel keskealisel pereemal maal ei tohiks palju asja olla. Huvitav, et kasvõi näiteks Vahemere elavad eestlased lihtsalt niisama mingit üliaktiivset müügipropagandat ei kuku tegema. Tausta nähes enam ei imesta, üldsegi mitte. Aga oksenda Norsu, see puhastab sisikonda ja aitab kaalutõusu vastu.

Tundub, et nende fanaatiliste kutsete taga on sügav seotus turismifirmadega või omanikeringis olemine ise või mehe kaudu. Paljast fanatismist ka nii hüsteeriliseks ja manipuleerivaks ei minda võõras riigis. Turismihooaja algusega tundub ikka kõik kaalul olevat, et ikka lihtsameelsed broneeringud ära teeksid, mitte ei ootaks. Kurb ainult, et broneerijate näol on tegu sageli küllaltki hinnatundlike ja ka lihtsameelsete inimestega, kellele võib olla tegu arvestatava väljaminekuga vaevaga kogutud vahenditest, eriti veel pere kohta. Olen käinud Egituses ca 10 korda, nii Sharmis, Hurgadas, Tabas. Seda maapealset paradiisi seal nüüd realistlikult võttes pole-lihtsalt odav soe koht talvel, alla on käinud viimastestel aastatel ka 5* hotellid ja 3-4* pole seal territooriumil küll midagi teha. Aga saage ka ND-st aru, keskealisel naisterahval on lapsed, vastutus pere eest, et leib lauale saada ja mingit muud tööd seal teha ei saa, ei taha, ei oska. Ja ollaksegi väga sõnaosav demagoog ja manipuleerija raha nimel, mitte oma veendumuste tõttu. Need, kes mitteanonüümselt vastutavad oma sõnade eest ju selliseid avaldusi ei tee. Huvitav: Ootavad- vaatavad ka need turismifirmad, kes broneeringuid tagastavad. Need, kes viimast riisuvad ja jamade korral on klient kõigest ilma, muidugi müüvad ja eitavad reaalsust. Ehk kokkuvõttes, lugege oma reisilepinguid, reisitõrkekindlustus siin üldjuhul ei aita.