lammasmislammas

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Probleem ei ole lisakilodes, vaid selles, et mul on kaks kotti, mida tahan check-inni anda. Need kaks kotti mahuvad ilusti ostetud 30kg sisse, aga ma ei tea, kas nad aktsepteerivad niinimetatud pagasi poolitamist ehk mitme koti check-innimist (või käib see 30kg rangelt ainult ÜHE koti kohta)?

Lähipäevil hakkan pileteid ostma ja küsiks kindluse mõttes mõned asjad üle.

 1. Piletiostukohaks valisin Finnairi. Kuna tagasituleku kuupäev oleneb paljustki, kuidas mulle kohapeal meeldib jne, kas siis oleks mõtekas osta tagasitulekuks see VALUE pakett, mis on 20€ kallim + 100€ reaalne muutmine. Kuidas täpsemalt see lennuaja muutmine käib ja ega sellele 100€ karistusele ei lisandu midagi, kui sama pileti peal rohkem kui 1 lennukivahetus?
 2. Ostes Finnairi lehelt Tallinn-(Flybe)-Vantaa-(Finair)-HK-(Cathay Pacific)-Manila, kas sellisel juhul on kõik lennud ühel piletil ja pagas läheb automaatselt Tallinnast Manilasse?
 3. Juhul, kui peab HK pagasile järele minema, kui pika ajakuluga peaksin minimaalselt arvetsama, kui tuleb vahepeal antud lennujaamas pagasit otsima minna?

Tänud põhjalike vastuste eest. Lisaksin veel mõned küsimused.

 1. Kas kohalikud sularahatehingud käivad USD-es või siiski PHP-es?
 2. Millised ATM-id on välismaalase sõbralikud, ilma vastava teenustasuta?
 3. Kuigi plaanis pole viisat ületada (siiski tõenäoline lõksu jääda kuhugi väikesaarele), mida siis karistused ette näevad? Kas lisaks rahalisele maksimaalsele rahatrahvile võivad lisanduda muud sanktsioonid?
 4. Mitu päeva enne viisa lõppemist peaks pikendama minema ja kas passi saab koheselt kätte?
 5. Nüüd on Filipiinide viisavabaduse teema selge, aga kavatsedes valida keskpunktiks Hong Kongi lennujaama, et lennata mitmesse erinevasse riiki, kuidas siis see viisasi täpsemalt käib? Alguses tehakse see 90 päevane/pooleaastane viisa, aga kuidas see päevade mahaarvutamine käib? Või igal sisenemisel tehakse uus viisa juba mahaarvutatud daatumiga?

Aitäh.

Kuna olen suhtkoht lammas reisiteemal, siis küsiks igaks juhuks üle.

 1. Natuke teemast mööda, aga kas viisvaba tähendab, et võin kaks kätt taskus sisenda või peab lennujaamas ikkagi mingisugused dokumendid täitma või muud eeltööd tegema.
 2. Kas Filipiinidel nõutakse tagasilennupileti ettenäitamist ka, minnes plaaniga 30 päevast viisvabadust pikendada?
 3. Mis hinnaga ja kauaks oleks võimalik viisat pikendada? Migeid nippe/tähelepanekuid antud teemal?

Aitäh.