Orangge

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Majutuse hinnad sellel perioodil Al 70 öö eest. Seda siis nn hotellis. Kui lähed resorti siis Al 300. Ei arva et seal üle mõistuse hinnad on: loomulikult sõltub jällegi kohast kus ööbida.

Kui tahad melu siis ainult Male,s.Aga maldiivid tähendavad rahulikku puhkust väikestel paradiisisaartel. Ise olin Mafuushi saarel kus elas ka ca 200 kohalikku elanikku. Sealt võtsime iga päev erineva tripi saartele, ja neid peab nägema- muidu pole mõtet sinna yldse minna. Superkoht chillimiseks on filhalhohi remont. Parim koht snorgeldamiseks. :) Reisiaeg: veebruar 2014

Meilgi plaan sinnakanti uitama minna talv 2014. Kuid kas hooajal e jaanuaris või veebruaris minnes ei peaks majutusi eelnevalt ette broneerima? kindlasti oleks meeldiv ca 2-3 päeva kohapeal ja siis mööda rannikut edasi :). Kuid jah küsimus selles kas leiab ka kohapeal erinevat tüüpi majutusi?

Phuketil olime samuti Kamala beachi piirkonnas. Patongist ca 5km põhja poole. Kui tuli tahtmine läksime tuk-tukiga patongi ja möllasime hommikuni :). Nagu eelkõneleja mainis tasub tõsiselt kaaluda rolleri laenutust (ca 6 eur-i päev) ja ringi kruiisida. Kuigi saar on suht väike kogunes meil 1 nädalaga kilomeetreid ca 500. Kamalast ülesse põhja poole on väga ilusad, vaiksed ja privaatsed rannad. Kindlasti paremad kui Kamalast lõuna poole. Ühesõnaga kaart pihku ja saart avastama. Liiklus võib tunduda esmapilgul hirmutav kuid tegelikkus on see, et seal kordades turvalisem kui näiteks Eestis.