nipz1

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi
1 meeldimist
6 postitust / 8 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Hei naksitrall! Kas soovitad Eestis eelnevalt raha ära vahetada ja kuidas seal kaardimaksetega on? Ette tänud ja päikest põue!

Aitäh, vanaema, ilusate sõnade ja soovide eest. Palju päikest!

Aitäh Tip, väga põhjalik ülevaade. Selle hinna sees on kõik, mis eelnevalt loetlesin k.a lennupiletid. Reis on plaanitud veebruaris. Lennufirma on Uzbekistan Airways. Reisi korraldaja on Banita Travel (Läti).

Vabandust Marks66:) Reisi pikkus on 15 päeva ja vahendavad Läti firma reisi. Minu soovid ilusti kenasti sees ja siis veel nende poolsed pakkumised lisaks. Pandi kokku individuaalreis.

Teate, ilmselt olen sattunud valesse keskkonda, kus osatakse ainult aasida. Palusin infot, mitte muud. Reisin esimest korda Taisse ja mis seal imelikku on, kui infot hangin. Ahhaa-LOL! Jõudu naermises!

Unustasin lisada, et reis 15 päeva ja algus Riiast!

Tere Suulu. Aitäh vastamast. Programm, mida pakuvad, on päris hea, nii mina arvan:)
Pakkumisest:
Saabumine Bangkoki, transfeer hotelli, linnaekskursioon Bankokis, päikesetõusu tempel, Lamav budda tempel ja Kuninga lossi külastamine,
paadidega sõit Bangkoki kanalitel. Lõunasöök.
Kalliskivigalerii ja kalliskivi töötlemiskeskuse külastamine.

  1. päev Kanchanaburi - Kwai Jõgi. Tuntud ujuva turu Damnoen Saduak külastamine. Sai Jok külastamine, võimalus ujuda. Kohaliku turu külastamine. Sisseregistreerimine uude hotelli, lõunasöök.5. päev Kanchanaburi - Kwai Jõgi, hommikusöök hotellis, sõit elevantide õppimis ja treenimiskeskusesse, kus saab "suhelda" elevantidega, vaadata pilte, mis joonistavad väikesed elevandid ja safari elevantide seljal (lisatasu 700 batt - u.20 EUR) Paadidega sõit, mis on kõige ahvatlevam ja huvitavam punkt selles ekskursioonis (tagasiside eelmistest grupidest). Ahvena maa külastamine, kus saab suhelda ja toita ahvenaid nende harilikus elus. Tiigrite templi külastamine, kus mungad kasvatavad ja hoidavad tiigrid koos teiste loomadega. Lisatasu eest saata suhelda ja pildistada väikeste tiigripojadega (u. 15 EUR) õhtul transfeer Pattayasse ja öö hotellis Golden Sea Pattaya 3*BB
  2. päev - Transfeer Pattaya - Koh Chang u. 3,5-4 tundi puhkus Koh Changil hotellis Chang Buri Resort and Spa 3* BB superior -1510 EUR. See on kogu pakkumine ja arvestatud meie soovidega. Kuidas tundub?? Kas väga ulmeline summa??