justus1001

Reisisell, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
7 kommentaari

1 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

LA-s külasta kindlasti Venice Beach-i. See ikka täiesti hullumeelne, mis seal toimub ning milline kontingent sind ees ootab. Parim aeg õhtuhämaruses.... kui julgust..

Läänerannik (Los Angeles,San Francisco, San Diego jne), Nevada- Las Vegas , Arizona- Grand Canyon, pluss veel lugematuid loodusparke ja muid vaatamisväärtusi asuvad kõik väga lähestikku. Sobib ideaalselt automatkaks just mõneks nädalaks. Temperatuur neis paigus läbi aasta soe.
Eelarve saad piletite ja hotelli bronnidega väga lihtsalt ise paika.

Tere jälle . Reis tehtud ning tänud veelkord. Sygic toimis ideaalselt nii tahvlis kui ka telefonis ja teepeale ei jätnud kordagi.Nii et soovitan seda soojalt kel tulevikus sama mure võiks kimbutada.

Mõned mälestused- http://www.youtube.com/channel/UCPnZ9uIYVCtMZwVgsitK2Bg

Auto renditud Vegasest mul dets lõpust ja ka dollarist. Kas igaks juhuks peaks kuidagi need rahvusvahelised load hankima. Kuidas selliseid saada ja kui kaua võib aega minna?

Juba sain korda. Homme pikem sõit ja saab korralikult testida. Tänud

Proovisin alustuseks Sygic app-i telefoni. Seal seitsme päevane prooviaeg. Kõik tundus suurepärane olevat. Navigeerib hästi aga häält ei saa kuidagi toimima. Sai eesti keel valitud-ehk selles probleem?

Tom Tom-le USA kaardid lisada ametlikult pea 70 euri. Sel juhul peab, aga olema lisakaardiga navi, kuna need mahult suured.Ainus lahendus vist tõesti osta kohapealt mõnest marketist kogu uus seade.