trip-krainetrip-ukraine-dark

Riina-

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

See, et teistega midagi ei juhtunud, ei anna sulle mingit tagatist. Egas ei peagi ilmtingimata juhtuma ja üliselt ongi inimesed sõbralikud. Kuid vastandina leidub seal ka äärmuslikku julmust. Minu tuttav on riigi julgeolekus tegev ja tema sõnu tuleb tõsiselt võtta. Tibikesi, kes kekkavad, et midagi ei juhtunud, panevad ta ahastama. Arvestama peab ka sellega, et ohvrite nimed seal salastamisele ei kuulu ja avaldatakse uudistes. Mõnda aega tagasi vägistati Peruus kaks soome neiut ja nende nimed levisid üle maailma uudistenupukestes.

Ise pole käinud, aga mul on peruulasest hea sõber, kes siseturvalisuse teemadega hästi kursis. Tema tungivalt EI soovita valgetel naistel üksi või kaksi Ladina-Ameerikas ringi seigelda. Mõnda piirkonda külastab ka tema alati relvaga. Nii et ole Peruus ette ja taha ettevaatlik ja mõtle hoolega läbi kõik oma käigud.

Ühes teises riigis sõi eesti neiu pahaaimamata kooki, mis oli "maitsestatud" narkootilise ainega ja peale seda oli võimetu omal jõul kõndima. Nii et ära usalda kedagi täielikult.