trip-krainetrip-ukraine-dark

Netsu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Meil on ka suure seltskonnaga minek Koh Samuile. Meie aga lendame Stockholm-Bangkok ja sealt võtsime 3h vahet ja pilet Bangkok Airways ca 100€ nägu Koh Samuile. Meid on 9 täiskasvanut ja 3 last ja 2 beebit. Oleme Bo phutis Samui Palm Beach hotellis 11 ööd. Tundub, et seal on lootust kohata ka eestlasi :)

Tundub, et AirAsia siis ei sobigi meile. Sest jõuame 12:30 uude lennujaama Bangkokis ja viimane AirAsia väljub 14:25. Seega tuleb ikkagi minna kallimat teed pidi ja osta Bangkok Airline pilet ca 100€. Huvitav kas seal võib tulla ka öömüüke veel?

Meil ka plaanis veebruaris minna Koh Samuile.

Küsimus, millega lendate saarele? Meil lendab Emirates uude lennujaama ja vaatame nüüd kas lennata Airasiaga, mis eeldab, et peame 2h saama pagasi kätte ja jõudma vanasse lennujaama. Või valida kallim lend Bangkok airways ja otse samast lennujaamast.

Kuidas on hetkel seal kohaliku rahaga, kas tuleks kõik Eestis ära vahetada bahtideks või teha osa vahetust Eestis ja eurod kaasa võtta ja seal vahetada. Mõte tekkis, et olla Ao Nang beachil 7 või 8 ööd ja siis edasi phi phi ja phuket ja sealt otse siis bangkok ja koju. Ao Nang beachil tundub, et hotellidel hakkab kohti väheks jääma, seega peab plaani ruttu paika saama ja kohad ära broneerima.

Tänud vastuse eest. Kohe pilt selge, seega Krabi linna me ei trügi. Siit ka järgmine küsimus, kas Ao nang beachil igavaks ei lähe kui seal 11 ööd olla? Või pigem tasuks päeva või kaks phi phil olla?

Kas on keegi üldse käinud Krabi linnas, Ao nang beachil? Kumba oleks mõtekam minna? Mõtlen mõtekuse all seda, et kui võtan 10 ööd linnas ja sõidan randa igapäev või teine variant võtan Ao nang beachile hotelli ja sõidan kas igapäev või üle päeva linna. Sest tahaks ju kuskil käija ja näha ka. Ärge muretse 9 kuuse lapsest, meil vanemad ka kaasas, nii mehe vanemad kui ka minu vanemad.

Nii täpselt ei oskagi öelda, Bangkokist plaanis sõita lennukiga sinna ja olla kuskil hotellis, villas, bungalos, võiks olla suurem kompleks, et suurematel lastel midagi teha oleks ja saaks ka 9kuusega aega veeta. Näiteks Aonang Beachil. Kui keegi seal olnud mõnes hotellis ja julgeb soovitada.