Juunik

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

3 meeldimist
2 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Plaan suvel minna Kreetale, täpsemalt Hersonissoses asuvasse Heraklioni! Hotelli nimi Flisvos Beach. Kes hiljuti käinud, jagage muljeid! Kas on anda soovitusi, millele tähelepanu pöörata ja mida vältida jne! Kus tasuks söömas käia? Milline on rand seal, kas suuri kive ka vees, kuhu tuulega otsa võib lennata?

Kadrin, tänan Sind! Ega ma arvanudki, et midagi kohutavat on, aga lihtsalt tekitas küsimusi, et kuidas on võimalik nii negatiivselt äärmuslikuks minna ilma põhjendusteta. Läheme ja naudime päikest ning Punast merd kindlasti :) Mis reisi rannast võtsite, palju maksis ja kas jäite rahule?

Tänan! Palun täpsemalt, mis seal nii kohutav ja õudne on? Kuigi meie jaoks on kõige tähtsam rand ja meri, et kas liivane põhi! Kuid ööd veedame ju ikkagi hotellis ja seepärast tahaks teada, mille "kohutavaga" peab arvestama!

Mina lähen Hurghadasse 8-ndal Goagventurega. Titanic Palace, Titanic Beach SPA on ühes ketis ja samal territooriumil mere ääres. Olen käinud ja julgen soovitada.

Seal pole liivane põhi, kindlasti on vaja neid merejalatseid kasutada, aga mõnus rand ja hotell on küll :) meresiilikud on seal mõõna ajal väljas.

Aga kas oktoobris on minejaid ikka? Goadventure kaudu saab ju lennata!

Reisiekspert saatis täna hommikul mulle selle info. Siia kopisin selle otse, mitte ei kirjutanud oma sõnadega.

Nali on ka alati omal kohal, aga mina tundsin siirast huvi ja ilmselt on teistelgi küsimus õhus.

Selline info tuli ka veel reiside edasimüüjalt: Seoses olukorraga Egiptuses ja n udluse v henemisega, otsustas reisikorraldaja Novatours alustada Hurghada reisidega alates 21.detsembrist 2013. Teztours: Seoses Egiptuses toimunud s ndmustega ning hetke olukorraga kuurortides, oleme teinud otsuse alustada lende Hurghadasse alates 21.12.2013. Sharm el Sheiki lennud v ljuvad plaanip raselt, esimene lend v ljub Tallinnast 20.10.2013.

Kas Sharm on siis turvalisem koht? Mulle meeldib Hurghada ja tahan väga oktoobris minna.