Viiruk

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

3 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kleopatra bassein oli tõesti 7.-€ Alguses koguti bussis 14.- ja hiljem anti 7.- tagasi kuna öeldi, et suvehooaeg on läbi ja hind läks alla. Mis hinda siis veel on küsitud, et küsid: "tõesti"?, oleks huvitav teada. Ühes bussis oli 12.- kogutud ja siis 6.- tagastatud. Ma pole enam üldse kindel mis see õige hind on. See tuli ka alles siis välja kui üks mees kes alguses ei tahtnud tulla, ringi mõtles ja läks kassasse ise piletit ostma ja oli 6.-€ maksnud.

Ilm läheb seal kandis halvaks 22-23 paiku. ( http://ilm.delfi.ee/antalya/) Kõige mugavamad jalanõud (plätud, sandaalid, kingad) mis endal hea ja mugav käia. Ja riided samuti mugavad. Üks soem asi võiks ikka sell ajal juba kaasas olla, hommikud ja õhtud ikka jahedad juba. Aga üldiselt mida vähem asju seda lihtsam kogu aeg pakkida. Naistel üks kleit võiks ikka ka olla.

Olin reisil mis toimus 30.10-06.11. Jäime reisiga väga rahule. Oleneb väga millisesse bussi satud ja millise giidi saad. Meil oli giidiks asjalik, lõbus ja jutukas Aita. Teine tore giid oli siin juba paljukiidetud Grete. Mõnes bussis aga mindi giidiga lausa riidu. Meil oli kaasas ainult eurod ja edukalt sai igal pool hakkama. Giidide abiga sai automaatidest alati raha juurde võtta kui vaja. Soovitan lisaekskursioonid juurde osta (110.-€ per.nägu) ja lisaks saab kõik päevad selle sama rahaga ka lõunasöögid. (mitte joogid) Tänu sellele ei vajanud me ka õhtusööke, oleks paljuks läinud. Kaasa võiks võtta 1€ ja 2€ münte, neid läheb igal sammul, nii bussis jookide eest, kui dippi andes. (õlu 3€, cola ja fanta 1€ ja vesi .-50 senti. Meie maksime kõik 6€ vee eest kogu reisi vältel piiramatult. Dipiboxid olid igal pool väljas. Ega muidugi igale poole ei jõua maksta. Rahast veel niipaju, et peaks aevestama sellega, et korjatakse nii bussijuhile kui kohalikule giidile raha jne. Meie maksime Kleopatra basseinis 7€ inimene, mitte 15€. Kontrollige kohalikust kassast hinda! Külas, veinidegusteerimise kohas oli vein 8€ aga teistes kohtades 10-15€, siirup ja õli samuti soodsam. Liirides ma ei tea kahjuks. Igal sammul püütakse Teid pildistada ja hiljem raha küsida. Effesoses oli lausa 1 foto 3€ ja isegi kaubelda ei anna. Viskavad kasvõi prügikasti aga ära ka ei anna. Ütlesin küll, et annan 10-ka ja antku kõik 5 pilti, mis ta klõpsinud oli, aga ei. Võtsin siis ühe ja ülejäänud visati minema (Vot sulle siis Türgis kauplemist) Türgi õhtul öeldi ka pilt 3€ aga kui minekuks läks, tuli välja, et pilt oli taldrikule kleebitud ja hind oli 10-kas (€)Õnneks ei lasknud ennast enam pildistada. Raki oli ka päris hea aga kui lasid veega segada nagu seal kombeks, siis lahjendati ikka nii ära, et üldse enam ei kõlvanud. Soovitan mitte lasta vett peale panna. Kes läheb selle mõttega, et vaipu, nahka, kulda osta siis see tasub ära. Kui aga ei ole plaanis osta siis on viimane päev täitsa mahavisatud aeg, mille võiks parem rannas olla, sest mõlemas kohas läheb oma kolm tundi ära. Jõuate pimedas tagasi. (Hotell on kaks viimast ööd sama, seda enam võiks kohapeal olla.)Ka seal on kaubandust. Aga kiidid ei taha teid hotelli jätta sest see on nende äri, mida rohkem ostetakse, seda suurem on nende tasu. Aga kokkuvõttes oli reis tore ja ilmad ilusad. Soovin Teilegi toredat reisi, kes veel minekul. :)

Suur tänu kommentaaride eest. Sain palju targemaks. Ise lähen reisiga mis väljub 30.10. Ootan ilusat reisi ja toredaid reisikaaslasi. :)

Kas keegi teab miks ära jäi reis ja kas maksti raha tagasi ka ikka? Kas grupp ei tulnud täis või? Homme siis peaks uus grupp minema ja 2.10 tulema. Andke siis teada kuidas oli.

Tere, Minu reis väljub 30.10. Esimene reis aga peaks kolme päeva pärast tagasi olema. Tore kui keegi siia ka tagantjärgi kommentaare tuleks panema, saaks pisut targemaks. Head reisi kõigile!