trip-krainetrip-ukraine-dark

Meremadu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kui lähedane on vanem inimene, siis saad talle check in`i tehes abilise(assistant) tellida. Võtavad alates Tallinnast käekõrvale ja annavad Sulle Sao Paolos üle. Aasta tagasi selle teenuse eest mingit lisatasu ei küsitud.

Jah, see tavaline kasipagasi kohver neile ei sobinud ja tuli anda pagasisse. Pagasi eest tuli juurde maksta umbes sama palju, kui pilet ise maksis. Eks see oli opetuseks ja voimalusel valdin seda firmat.

Euroopas saab lapsele ja vanainimesele tellida saatja lennujaamas. Saatja viib lapse lennukile ja annab stjuardessile ule. Teenus on lennujaama pohine ja ei olene lennufirmast. Ise olen kasutanud, toimib. Arvan, et selline teenus on koigis suuremates lennujaamades ule maailma. Lapse puhul on vajalikud pass ja lapsevanemate kinnitus lapse reisile lubamise kohta, viimase aasta jooksul on ka euroopas hakatud luba kontrollima, vaid Tallinnas pole veel selleni mindud. Aga kes teab, mujal maailmas voib veel mingeud erinoudeid olla, soovitus lennujaamast ule kusida, on asjakohane.

Meie kasutasime paar aastat tagsi Miamis liikumiseks metrood. No see nende metroo on postidde otsa upitatud, mitte maa sisse uuristatud, aga rongid liiguvad kiiresti ja teisele liinili umberistumine arusaadav. Lennujaamas tuleks hoida suund autode rendi saali suunas, sinna viis lennujaama sisene kohalik metroo jupike ja kohe saal all ongi oranzi liini peatus. Pileti sai automaadist. Buss ei ole hea mote, need peatuvad igal nurgal ja vahemaa labimine votab hirmus kaua aega.

Olen käinud ja arvan, et see raha kasseeritakse Sult sisse. Laevale pääsed vaid isikut tõendava dokumendi alusel, seega on kohe selge, et Sul pole USA kodakondsust. Ja süsteemne kord on neil laevadel range - alates sellest, et kaldalt ostetud rumm pannakse hoiule reisi lõpuni ja lõpetades sellega, et nägime, kui laevalt lahkumisel kutsuti kõrvale perekond, kes oli ilmselt midagi tasumata jätnud.