Elisabeth123

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Hotelli rannas oli 1 söögikoht kust sai kas pitsat v pastat vms. Kahjuks ei söönud seal ise kordagi, seega ei tea kas ja kuidas maitses:)Hotelli territooriumil on vaid 1 väike nännipood, kust saate adapteri v nätsu-šokolaadi osta. Basseinibaaris olid joogid ja krõpsud. Meie võtsime kohapealt lisaks siis paketis sisalduvale hommikusöögile ka õhtusöögid ja maksis 10 eur õhtu. Nii hommiku- kui õhtusöögid olid külluslikud ja väga maitsvad. Soovitan. Kui hotellibussiga Kyrenias käite, saate muidugi ka sealt üht-teist kaasa osta v kohapeal süüa. Buss sõidab mitu x päevas, maksab 1 eur ots.

Tänud,seda piiriületust olen jah lugenud ing.keelsetest foorumitest ning lõunast põhja sõites piisab uuest kindlustusest, aga Türgi poolelt lõunasse nad vist oma autosid minna ei lase. Küllap leiame ka põhjas piisavalt, mida avastada. Hea oli lugeda mida te külastasite ja kuhu tasub minna! Liumägesid pean siis silmas...laps kaasas.

Tere! Tänud positiivsete kommentaaride eest, ootan nüüd põnevusega oma jrg nädala reisi:) Mis rahaga te seal toimetasite? Kas vahetasite liire juba Eestis või seal kohapeal? Meil on plaan kindlasti ka rendiautoga maad avastada, kuid nicky kirja lugedes tekkis küsimus-miks jätsite oma rendika Türgi poolele kui külastasite lõuna poolt? Kas miski kindlustuse teema? Veel huvitab mind, kas WOW Travel pakkus mingeid ekskursioone ning kas neid tasub võtta?