Graal

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

3 meeldimist
2 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mhh...imelik. Äkki saadate veel korra, mingil põhjusel ei ole nagu postkasti midagi jõudnud :-)

Reisin ka palju ja mul selline "vidin" juba paar aastat kasutusel ja kärab küll. Käib kolmeks osaks lahti, igaüks täpselt 100ml. Kui vaja, siis võin sulle anda inimese kontakti, kelle käest saad osta Eestis. Olen ise enamus ajast Eestist eemal.

http://www.amway-estonia.com/product/107211,amway-mahutite-komplekt#.VTeFMCGqpCY

Just lendasin taas selle firmaga. Kuna reisimist on palju, siis tihtipeale nende pakkumine on üks parimaid. Mingeid probleeme pole õnneks siiani olnud, igasuguste küsimuste korral mis mul on tekkinud, vastati meili teel kiiresti.

Hetkel on Antalyas vesi suhteliselt jahe, märtsis läheb paremaks.:-) Kui on soov pidutseda ja rahvast näha, siis on Antalya hea koht. Lisaks leiab ka siit natuke ajaloolist vaatamist. Alanya ja Kemer on talveperioodil välja surnud lisaks on nad minu isiklikku arvamust mööda (ei pretendeeri absoluutsele tõele) parajalt mõtetud turistipesad oluliselt kallima hinnatasemega. Omal käel on mõnus Antalyas liigelda. Küll on aga autokütus siin Euroopa kallimaid. Hotellide kohta ei oska öelda, kuna olen ise rendipinnal. Praegusel madalal hooajal leiab kindlasti hea hinnaga hotelle, see on fakt.

Ma suhtlen Antalyas kahe eestlasega, kes on siin paiksed. Ise liigun seda vahet pidevalt. Hetkel olen kuu aega jälle kohapeal. Ehk saan abiks olla. graal.info.2013@gmail.com

To: Iqzero

Air Baltic on soodsam jah Riiast, aga ka sinna minek on nii aja -kui rahakulu (lennuk, buss või auto) ja selles valguses kokkuvõtvalt osutus Turkish Airlines otse Tallinnast arvestatavalt soodsamaks. Londonist minekuga sama lugu.