eva 100

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

seda käsipagasi paigutamist tavapagasi hulka harrastatakse just Tallinna lennujaamas. Ilmselt kõik eestlased reisivad max käsipagasimõõtudega kottidega ja kui lennuk on peaaegu väljamüüdud, siis kõik see käsipagas ei mahu lihtsalt füüsiliselt salongi. aga minu meelest lennujaama poisid/tüdrukud on olnud mõistlikud ja kui neile öelda, et on vaja kiiresti edasi lennata, siis vägisi keegi su kohvrit tavapagasisse ei paiguta.

Just käisin Nice-s läbi Riia, mõlemal lennul oli vahe 30 min. Väga hästi toimis, lennukis öeldi juba järgmise värava number. Reisisin käsipagasiga. Õhtusel reisil oli näha (kuulda), et ikka igaltpoolt olid Air Balticu õhtused lennud koju jõudnud, jäänud olid ainult lennud Tallinnasse ja Vilniusesse, et needki inimesed õhtuks koju saaks.

mõni nädal tagasi oli hommik(väljumine 10:15) MAN-i terminal 3-s väga rahulik. kui saabuv lend ei hiline, siis pole probleemi.

Kas keegi oskab kommenteerida järjekordi saabuvate lendude puhul Gatwickis. Mõni hilisem kogemus näiteks.

Suur tänu! Ehk viitsite veel kaasa mõelda, et kui Easyjet'i saabumise kellaaeg on 13:10 North Terminal, siis on vist väga nibin-nabin jõuda 13:35 National Expressi peale? Hilisema bussiga enam Stanstedi õigeks ajaks ei jõua, seega on vist mõtekam otsustada ikka selle ettetellitud auto kasuks. Minu viimatistel UK lendudel on riiki sisenedes päris pikad passikontrolli järjekorrad olnud, samas pole juba mitu aastat Gatwicki maandunud.

Aitäh kodanik3! Kui tüli ei tee, siis pane link. Kas oligi nii, et tulite lennukilt maha ja tüüp sildiga ootas saabuvate lendude värvas?

Meil on aega 5,5 tundi ja kuna seltskond on suurem, siis praktiline oleks autot (väikebussi) kasutada, aga tahaksin olla kindel, et süsteem ikka toimib ja tellitud auto meid ootab ja lihtsalt uksest ukseni viib.

...ja veel otse bussi ju tegelikkuses ei eksisteeri. Linnas tuleb nii jaama kui ka bussi vahetada?