Triin72

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

väga suurepärane info,tänud.Võin nüüd kasvõi homme juba minema hakata :)Hetkel ei oskagi enam midagi küsida,kui kellelegi veel midagi põnevat ja kasulikku meenub,andke ikka teada. HKD vahetus kõige kasulikum ikka lennujaamas kohapeal või teab keegi veel variante?

Buss tundub nüüd tõesti ehk parem variant,mis kell peaks lennujaamast liikuma hakkama ,et valgussõuks kohale jõuda bussiga ehk kaua buss sõidab lennujaam-kaldapromenaad Lennuk saabub 16:20.ma ei kujuta ette,kaua meil aega võtab kohvritega toimetamine...ja kas kohe liikuda kaldapromenaadile või jõuab enne veel kuskil midagi põnevat näha.

suured tänud info eest aga kas sinna kaldapromenaadile saab lennujaama metrooga soodsalt või mingil muul viisil,mis on selle koha (peatuse nimi)Mis kell läheb seal jaanuari keskel pimedaks oleks ka väga huvitav teada? Plaanis kohvrid anda pakihoidu,teab keegi palju see maksta võib?

sõidame jaanuari keskel phuketisse,lennupiletid on ostetud.Palun infi hotellide kohta,kes on käinud,kust saaks kõige soodsamini hotelle broneerida,millist kuurorti valida?