Savimees

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

10 meeldimist
0 postitust
19 kommentaari
Viimased kommentaarid

Zürichi kohta ei oska midagi kosta aga 35min Mumbais tundub kuidagi kahtlane. Kas peate terminali ka vahetama ( International-domestic)

Lähme ise viies kord ja passidega pole kunagi mingit jama olnud. Taotlus korralikult täita ning pildid õiges mahus ja paberil korraliku suurusega....probleeme ei ole. Sellel aastal täitsin ise 12 taotlust ja kõik korraga läksid ka saatkonda ning nelja päevaga olid valmis. Meil muidugi viidi ja toodi passid ise kohale. Postiga kogemus puudub. Edu!

Oleme teinud kaks broneeringut India erinevatesse hotellidesse ja kreditkaartilt ei ole midagi broneeritud ega ära võetud. Ühel tütarlapsel kes tegi hiljem broneeringu on krediitkaartilt mingi summa läinud. Saa sa siis aru mis toimub :D

Ka meil on kenasti mõlema lennufirma kodulehel kinnitused olemas. Kuna broneeringud on tehtud päris kaua aega tagasi tundub et asi on ok. Või kui kaua neid broneeringuid hoitakse?

Lendame 18.02 aga mingeid kirju airticetsist saanud ei ole. Meie piletite numbrid ka erinevad aga arvan et see on firmade enda erinevad süsteemid...ehk :)

Tere. Esmaspäeval viidi passid saatkonda ja juba neljapäeval paluti järele tulla. Täna passid kodus tagasi. Üllatavalt kiiresti käis sellel korral asi.

Kohale on küll viinud üks inimene rohkme kui 4 passi (7) aga saatmise kohta ei oska öelda. Kindlam vast kaks eraldi kirja. Minu arvamus :)

Igal aastal tehakse edetabeleid st kokkuvõtteid möödunud aastast. See postitus vääriks:

  1. Aasta negatiivseim? 2.Kõige rohkem nn negatiivset reitingut (hetkel -36)? 3.Tripijaid laimavam? No midagi saaks veel ... kindlasti kohe :D

Kas ei oleks nüüd mõistlik moderaatoritel see teema siit kustutada ja läheks rahulikumas tempos edasi. Eks lahmida ja poriga loopida saab ka teistel saitidel. Trip.ee ei olnud varem see koht.

No see on tore et rahad käes ja sellega asjaga korras on. Eks airtickets24 kliendid veel istuvad küll pisikese aga ikkagi pommi otsas...mina kaasa arvatud :D

Tere. On kellegil mingeid lahendusi tekkinud? Häid? Halbu? Kuidagi vaikseks on jäänud.

Nii kuradi palju kisa pisikesest asjast. Aafrikas on lapsed näljas.

Aega võtab Istambulis turvakontroll kui mitu lendu korraga sees aga muidu lihtne lennujaam. Probleeme ei tohiks olla.

Pildi laadimiseks peab fail arvutis olemas olema ja kindla mahuga. Siis saad laadida küll. Samuti tuleb see sama pilt pärast prinditud taotlusele kleepida (pilt peab siis paberil olemas olema :D ). Fotograafi juures lase trükkida pilt 51x51 mm ja lase sama pilt failina meilile saata. Las teeb kohe mahu ka õigeks (mahtu ma kahjuks ei mäleta aga viimane pilt on endal 288kb ja töötas küll). Reference in Finland kohale oleme meie kirjutanud kellegi tuttava aadressi Eestis ja kõlbab küll. Nii käis see veel juunis. Hetkel ei tea kuidas täpselt on....muutub iga korraga :D

Saada vastu kiri koos Jet-i kinnitusega nii et kuupäev ka peal on ja küsi mis kuradi alusel nad raha nõuavad.

See süsteem ei pidanud enam toimima. Üritasin helistada kuid keegi ei vastanud...kell oli vist palju :D. Homme uus katse ja tulemustest annan teada. Eks seda viisat saab teha ka igas reisibüroos aga hinnad on hoopis teised.

http://www.indianembassy.fi/visa-fees/index.html

Sulas ega kaartiga maksta ei saa. Ühel ülekandel ei tohi olla rohkem kui 4 taotlejat.

Tere.

Kui mais viisat taotlesime siis ei saanud ka sulas maksta. Taheti ülekannet koos viisa taotluste numbrite ja taotlejate nimedega. Ülekandel olevate taotlejate arv oli kunagi max 3.

http://www.indianembassy.fi/start-here/index.html

Kuidagi vaikseks on siin jäänud! Meil e-piletid kenasti olemas ja hetkel ka mõlema operaatori (Lufthansa ja Jet Airways) lehtedel kõik justkui toimib. Ostsime airtickets24-st. Ehk ei ole need kreeklased liiga uimased ja viimasele minutile asja ei jäta. Samuti on Jet Airways-ist ametlik kinnitus et kõik toimib. Loodame parimat ja pöidlad pihku :D