KityRak

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
12 kommentaari
Viimased kommentaarid

Colombias ei ole sisenemis- ega lahkumismaksu. Vähemalt Euroopa suunal.

Cancun on tõeline turistikas, kuid ega see ei tähenda, et seal halb on. Kui hotell mõnus, siis saab randa, jalutada ja erinevaid lõbustuskohti palju. Mõnes suures hotellis võib küll juhtuda vene turistide ülisuur kontsentratsioon. Teise nädala soovitaksin Tulumi, kui just ei soovi üldse kaugemale sõita. See jääb samuti Mehhiko lahe äärde, Cancunist lõunasse. Sõita saab bussiga ja ka taksoga. Väikesed hotellid, igaüks omanäoline, võrratud kohaliku toiduga söögikohad. Looduslähedus, samuti imeilus rand ja ümbritsev loodus. Elamist leiab kohapeal tavaliselt päris kenasti.

Kui esimest korda minek, siis võiks minna kõrbesafarile ja õhupallisõidule. Aga seda kindlasti kõrbes, kus õhupalliga tõustakse km kõrgusele just päikesetõusu ajaks. Korv mahutab 20-25 inimest ja ka õhus tehakse seltskonnast pilti - aparaat liigub korvist eemale ja pilt saadetakse ilusti hiljem koju postiga järgi. Info: www.ballooning.ae Soovitan soojalt

Olime Dubais 3-10. jaanuar. Eelmisel korral käisime 2008. aastal. Muutus meeletu, ka praegu ehitatakse nii palju, et sellist pilti tõesti mujal maailmas ei näe. See on hea, et viisat vaja ei ole, väga kiire ja meeldiv teenindus piiril. Ei mingit küsimist rahaliste vahendite või hotelli kohta. Dubais on nüüd kaks lennujaama, tsarter Eestist läks uude lennujaama, mis jääb linnast kaugemale ja ei ole veel täies töös.Me tellisime hotellist transfeeri, kuid minu meili ei loetud korralikult ja auto läks vanasse lennujaama. Taksosid on aga nii palju, et mitte kusagil ei teki selle leidmisega probleemi. Hind täiesti normaalne. Võrreldes eelmise käimisega oli tänavapilt tunduvalt muutunud, riietus palju vabam. Eriti rannarajoonis. Meie hotell oli Jumeirah rannas, kui sooduspakkumisi otsida, võib saada tõelise pärli normaalse hinnaga. Kes sinna kanti läheb, võib arvestada, et liikuda saab hiljuti avatud trammiga ja metrooga, millega võib ühest lõpust teise korra sõidu teha. Metroo sõidab enamuse marsruudist kõrgel, seega vaade hea. Ka hilja õhtul on sõitmine, üldse liikumine linnas turvaline. Kes metrooga sõidavad vaid ühe päeva, võivad osta päevapileti, kui aga plaanis mitmel päeval sõit, on soodus osta hõbepilet, millele küll peab vastavalt sõitmistele raha lisaks laadima, kuid kokkuvõttes on sõidud odavamad kui tavalise piletiga. Kohalikud on väga sõbralikud, rahulikud. Meie üllatuseks oli alanud ostufestival. Kuid esimese kirjutajaga täiesti nõus, hinnatase on kõrge. KUi just on soov leida midagi väga kallist ja ekslusiivset, siis võib firmapoode kammida. Isegi soodustustega jäid hinnad kõrgeks. Õhtud ja ööd jahedamad - 19 kraadi näiteks. Midagi peab õlgadele võtma. Vesi aga väga mõnus ja talvel on päike ka mitte põletav.

Teatris võib näha riietust seinast seina. On väga pidulikke tualette ja ka lihtsalt kenasid riideid. Viimaseid isegi rohkem, sest palju on ju turiste. Kui muidu ei ole väga pidulikku riietust reisile vaja, siis La Scala õhtu pärast ei pea ka pikka kleiti kaasa võtma. Tume ülikond ja pidulikum kleit.

Meie peres ä täht ja ESTAS panime selliselt, nagu passi allservas on. Samuti oli OK.

Tere, kas on kellelgi värskeid kogemusi Floridas autorendiga? Piisab Eesti juhiubadest, või küsitakse kusagil rahvusvahelist juhiluba? Läheme nädala pärast ja natuke mures, olen tänulik iga info eest.

Lendude pikkuse ja võimalike vahemaandumiste kohta saad kõige paremat infot ikkagi lendude otsingust. palju sõltub ka, millise raha oled nõus välja käima. Toksi otsingutesse soovid sisse ja vali. Võimalikke lennufirmasid on mitmeid.

Väga rumal küsimus, kuid äkki keegi tark vastab. Tegin sunshine,co,uk kaudu broneeringu ära, tuli ka kinnitus meilile, et olen valinud sellise hotelli, toa, inimeste arvu ja total price. Selle all book now, aga edasi ei oska. Kui sinna vajutan, hakkab jälle uuesti hotelle otsima. Kas ma peaksin hotelli koduleheküljelt kontrollima enda broneeringut? Tänud ette, kui keegi oskab juhendada.

Küsimus küll hoopis teiselt alalt, kuid äkki keegi oskab kommenteerida arvuti kasutamise võimalusi Tais. Ma ei mõtle WiFi-t, vaid kas enamuses hotellides on arvuti ja internet, mida vajadusel kasutada? Lisaks Bangkokile ja Krabile reisime ka Chiang Maisse. Tänud ette

KatieK, kommentaariks niipalju, et arstid annavadki üldjuhul erinevaid tõendeid riigikeeles ja tõlke tellimine on juba iga inimese enda kohustus. Ametlikud tõlked peavad olema ka kinnitatud, mitte lihtsalt enda kirjutatud. Ravimid ei pea olema käsipagasis ja liitrises kotis, kus vedelikud jne. Mind aga hämmastab Sinu viimane lause, et need ravimid - Rivotril ja Paroxetin on nagunii nii igaks juhuks kaasas. Vähemalt Paroxetin ei ole ravim, mida lihtsalt igaks juhuks võtta.