trip-krainetrip-ukraine-dark

reheturism

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

25 meeldimist
6 postitust
94 kommentaari
Viimased kommentaarid

To Päike.

Igast tekstist võib leida varjatud reklaami...

Kus sinu majutus täpsemalt asub? Tuleksime külla! Tõsiselt!

Rehe Turismitalu

Rehe Turismitalu

Rahulik paik tiigi kaldal koos saunadega. Naabreid ei ole. Majutused asuvad eraldi majades, seega saan turvaliselt majutada erinevaid gruppe.

Korraldan ka seiklusreise Siberisse ja Kasahstani mägedesse (küll need piirid ka ükskord lahti lähevad).

http://reheturismitalu.ee/

Pakun majutust rehe turismitalus. Ma ei usu, et hinnad alla lähevad. See oleks ju nn. agoonia pikendamine. Ehk siis võimaliku pankroti "edasi nihutamine". Kummaline, aga ka ise puhkan Soomes/Lätis, sest seal on odavam. Tegelt on minu juures kõik hinnad läbiräägitavad.

Viin 6-liikmelisi gruppe igal suvel Baikali ja Tõnda vahelisse taigasse. Kindlasti soovitan külastada Omskit. Seal on mida vaadata, erinevalt Tjumenist. Rongisõidul jääb see täpselt poole tee peale. Hotelliks soovitan Krokust. Siber on võrratu!!!

Olen ise majutusepakkuja, siin Bookingu info:

Vääramatust jõust tekkinud olukorra tingimuste kehtivuse lõppemine

Näiteks jagasime eelmisel nädalal teavet, et vääramatust jõust tingitud olukorra tingimused ei kohaldu broneeringutele, mis on tehtud alates esmaspäevast, 6. aprillist. See tähendab, et saate ise otsustada, kuidas vastata tühistamissoovidele nende broneeringute puhul, mis on tehtud sel kuupäeval või pärast seda (nagu edastasime teile reedel, 3. aprillil).

Kokkulepped vääramatust jõust mõjutatud külastajatega

Samuti panustame sellesse, et aidata teil säilitada käivet broneeringutest, mis on tehtud enne esmaspäeva, 6. aprilli, kui vääramatust jõust tingitud olukorra tingimused veel kehtisid. Kui külastaja soovib tühistada, siis toetame teid talle üheskoos alternatiivse lahenduse leidmisel, nagu allpool kirjeldatud on.

Niisuguste broneeringute korral ootame teilt mõistmist, et külastaja ei saa plaanitult peatuda. Seega palume teil külastaja rahulolu huvides teha üht järgmistest:

  • leida uued kuupäevad tulevikus Booking.com-i kaudu peatumiseks (kohalduda võivad teised hinnad);

  • pakkuda tulevikus peatumiseks vautšerit külastaja tasutud väärtuses (või suuremas väärtuses teie äranägemisel);

  • pakkuda täielikku tagasimakset mistahes ettemakse/tagatise eest.

No kellel suvilat või maakodu ei ole, võivad tulla minu juurde. Kõik hinnad on läbiräägitavad. Kindlasti ei tee ma siin reklaami!!! Ümberringi on mets, inimesi ei ole, täielikult riskivaba piirkond.

Kordan veelkord, et Booking on ainult vahendaja kliendi ja majutusasutuse vahel. Kõik muudatused saadab Bookingule ikkagi majutusasutus. Helista otse hotelli ja saad selge pildi (Bookingusse ei ole mõtet helistada).

Endises Astanas üle ühe päeva ei ole tõesti rohkem midagi teha. Vaata see ulmeline arhitektuur ära, külasta jalakäijate tee lõpus olevat ostu/lõbustuskeskust ja kui viitsid järjekorras passida paar tundi, siis ka tornist linna vaadata. Taksod ei ole kallid.Õhtul soovitan istuda rongi (broneerides eelnevalt kupeevaguni) ning hommikul oled Almatys. Seal on loomulikult rohkem tegevusi, aga kogu turistika on suht kallis. Tulin just Kasahstanist (korraldan sinna igasuviseid reise kuuesele grupile).Helista ühele minu partnerile (ütle, et oled Raouli tuttav eestist), ta võibolla organiseerib sulle mingi tripi mõistliku raha eest. +8 747 193 30 60 või +8 777 355 29 93 (suhtleb vene keeles).

Lihtsalt öeldes. Kui soovid ise süüa teha, siis võta apart. Kui ei viitsi, siis võta numbrituba.

Poolas kindlasti soolakaevandus ja hundikoobas.Slovakkias on korralik mägimatka rada erineva raskusastmega.

Ainult pass, mille kehtivusaeg on 1 kuu pikem, arvestades riigist lahkumist. Tõsi, oleme reisinud ka passiga, mille kehtivusaeg lõppes reisile järgneval päeval. Aga seda riski ei soovitaks.

Viimased 5 aastat on minu viisad vormistanud Alfa Tour. Kiire ja korrektne töö, normaalne hind, julgen soovitada!Viisaankeedis "lahter" töökoht on vajalik ainult selleks, et sa ei tunduks "kodutuna". Mitte keegi venemaa poolel ei tunne selle vastu huvi. Migratsioonilehe täitmisel piiril, pead kindlasti sissesõidu põhjuse märkima olenevalt viisa tüübist (turismiviisa-puhkus, äriviisa-töö). See väike paberilipakas on venemaal äärmiselt oluline.

Augustis läheme Kasahstani mägedesse.Juuli teises pooles Baikali taha Siberisse.Info leiad siit:  http://reheturismitalu.ee/reisid-2019/

Mõlemad riigid on eestlastele viisavabad.Pidasin silmas kahe riigi vahelist mäestikku. Nõukogude Liidu ajal ei olnud selle mäestiku ületamine seadusevastane. Praegu on mäestikus hobustega piirivalvurid ning vajadusel lendab kohale ka kopter. Ka meid peeti kinni (kuigi meil oli kaasas kohalik saatja) ning kästi Kasahstani poole tagasi kõndida. 

Olime möödunud suvel grupiga ning puuke ei saanud, samuti ei olnud me vaktsioneeritud. Üle mägede kahjuks enam ühest riigist teise ei pääse, piirivalve võtab rajalt maha. Ainult läbi ametlike piiripunktide, viisavabalt. Soovitan linna Karakol ning selle kõrval asuvat hiigelmäge.

Zlotte on mõistlik vahetada kohapeal (mitte lennujaamas). "Kontora"-de võrgustik on väga tihe. Linna jõudmiseks on buss mõistlikum, sest rongipileti lunastamine automaadist on suht keeruline (kui sa just ei valda poola keelt).

Kui peatute Banskos, siis kindlasti külastage kohalikke rahvusrestorane (mõistlik on eelneval päeval kohad broneerida). Saate tõelise maitse- ja kultuurilise elamuse!

Ka sellesuvistel Venemaa ja Kasahstani lendudel ei olnud sellega probleemi. Ka meil läksid mõlemal reisil nimed vahetusse. Euroopas peaks asi veel lihtsam olema.

Ka mina olin sellel suvel grupiga selles mägikuurordis, kuid see väga hea film ei tulnud meeldegi! Äkki oskad öelda, kus täpselt võtted toimusid. Külastan tõenäoliselt seda keskust ka tuleval suvel.

Momondo toimetab tõesti ausalt. Muudatusi teevad lennufirmad ja sealt võib tulla ka hetkeline segadus. Üldjuhul piletid otsa ei saa, sest lennukid müüakse alati "üle".

Olen. Keskus ise oli päris OK. Linnast mäkke jõudmiseks tuleb kindlasti kasutada taksot, sest all on meeletu järjekord. Linn ise oli väga kole ja räämas. Keskus kuulus inglastele, aga siis tekkisid mingid probleemid ning oli vahepeal suletud. Uuri!

skiamade.comsalzburgerland.comgastein.com

Korraldan suusareise Austriasse juba 10 aastat. Normaalse hinna/asukohaga majutus tuleb tegelikult broneerida juba aasta varem! Arvestades grupi suurust ning "hilist" broneeringut, peaksid valima väiksema keskuse (suurtes keskustes on hetkel saadavad põhimõtteliselt ainult kallid majutused). Kui huvi, saadan mõned lingid, saad ise edasi pusida.