seikle.me

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

7 meeldimist
2 postitust
23 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tais saab tavaliselt ka kohapealt pileteid osta küll.

Hei hei,

Ma olen ka digitaalne nomaad ja elanud Portugalis ning Tais peamiselt. :) Kui peaks olema Euroopa lähedal, siis julgen soovitada Portugali. Inglise keelega saab vabalt hakkama ning kliima on ka väga mõnus - kuigi jah, talvel mõned kuud ikka randa ei lähe. Muidu hinnad on soodsad ja elu chill. :)

Tais julgen soovitada Koh Lantat - rahulik ja mõnus "rootsi" saar. Kui suur rannafänn ei ole, siis Põhja-Tais koht nimega Pai on väga mõnus. Kui tahad elada suuremas linnas, siis soovitan mitteametliku digital nomad capitali Chiang Mai-d.

Muide, siin on minu digiränduri elust ka palju põnevaid pilte: www.instagram.com/thedigitalnomad Lõin ka eesti digiränduritele - teed tööd läbi neti ja elad kus tahes - oma grupi Facebooki. Ehk saad sealt ka nõu https://www.facebook.com/groups/663186160470580/

Päikest! Annes

Kirjutasin ka kunagi postituse oma blogisse, et kuidas lennupiletite pealt korralikult raha säästa. Võid üle vaaadata, äkki saad mõne hea idee või lingi ning hoiad kokku kena kopika. ;) Artikkel siin: www.seikle.me/odavad-lennupiletid/

Head reisi!

Detsember ja jaanuar külmimad kuud. Sooja mingi 18-19 kraadi vast. Vihmaseid päevi umbes 6-7 päeva kuu peale. Seega troopikat ei ole, aga kui veab saab isegi päikest veidi. ;) Ise käisin Märtsis Marrakechis ja oli päris hea soe ja kuiv. :)

See hotell ei ole küll riad, aga suur bassein on küll seal - https://goo.gl/b0vRVI

aga üldiselt tundub jah, et riadidesse mahuvad ainult väikesed veesilmad.

Võid muidu Marrakechi hotellide kohta siit veel uurida - https://goo.gl/GeAKZe . Minu personaalne lemmik hotellide otsimiseks. ;)

Võibolla oleks mõistlik tõesti juba õhtul ära minna lennujaama lähistele hotelli. Siin kõik 4 hotelli Stanstedist 5km raadiuses: https://goo.gl/gIHDz6 Kõige odavam 81 eurot öö.

Samas London Victoria stationist käivad bussid öö läbi Stanstedi. Seal lähedal päris palju hotelle hea hinnaga. Vt kõiki siit: https://goo.gl/IIGtvR . Nt see The Dover Hotel tundub päris hea. :)

Ei ole ilmtingimata vaja pakettireisi osta, saab ka ise väga vabalt vinge reisi endale korraldada. :)

Odavate lennupileite leidmiseks olen kirjutanud hea juhise: http://www.seikle.me/odavad-lennupiletid/ Sealt listist soovitan kõige rohkem uurida Skyscannerit ja Travelfree lehte. Võib leida päris häid pakkumisi Tenerifele.

Majutus - uuri Airbnb.com kodumajutuse lehte. Kui tahad seal 23 EUR krediiti, siis kirjuta mulle. Email kodukal olemas. Kui sa Airbnb-st midagi ei leia, siis soovitan uurida Tenerife hotelle siit lingilt: https://goo.gl/0BgBeh .

Vinget reisi! :) Annes, seikle.me

Väga chill video! Elu on seiklus! Ma ise elasin ka Kagu-Aasias (enamasti Tais) viis kuud see aasta.

Airbnb.com-ist peaks kindlasti midagi mõistliku leidma kuuks ajaks. Kindlasti lugege reviewd enne korralikult läbi kui ära bookite.

Kui Airbnb-st ei leia, siis võib ka siit HotelsCombined lehelt otsida mõne hotelli endale: https://goo.gl/kAF3Yu

Head reisi! :)

Ei tea kahjuks. Kui leiad, siis palun lisa lingid ka siia postitusse. Ise lähen Tartu - Vilnius 2.jaanuar ecolinesiga ja maksan 23€ Pole ka paha diil. =)

Ülikihvte reisiseiklusi soovides, Annes, www.seikle.me

Päris hea diil! Prague - Delhi - Prague umbes 153€ eest. Eestis peaks Prahasse ka suht ok hinna eest saama. http://www.turkishairlines.com/en-cz/flights-tickets/delhi/flights-to-delhi/PRGE9EADEDEL

Travel Period:: 01 January 2014 - 31 December 2014 Purchasing Period: 01 January 2014 - 30 January 2014 Advance Ticketing: Tickets must be purchased within 2 day(s) after making your reservation. Minimum Stay: 5 day(s) or Sunday (Return must start after 12:00 am on the first Sunday.) Maximum Stay: 12 month(s)

Vingeid seiklusi! www.seikle.me =)

Minu kogemustele tuginedes sinu väide ei pea paika. ;) Kuskohast siis veel värskemat infot saaks? =)

Äge trip! =) Vingeid seikusi teile!

Tänan Gristel! ;) Minu isiklik lemmik on www.holidaypirates.com

Eriti vinge! Ise elan Lissabonis. Ei kujutagi ette, et nüüd saab võtta pärastlõunal lennuki ja õhtuks oledki Tallinnas. =) Täiega lahe!

Muito obrigado TAP!

Estraveli lehel Brasiiliasse Tallinnast edasi-tagasi 666 euri. =) http://www.estravel.ee/index.php?lang=est&main_id=1415%2C15%2C1509&show=uudised&id=6550

kusjuures olen odavate lennupiletite ja reisipakkumiste teemal kirjutanud ka pika blogipostituse. Viska pilk peale kui tahad odavalt lennata. http://www.seikle.me/odavad-lennupiletid/ - Odavad lennupiletid – 17 praktilist tehnikat, kuidas neid leida

=)

Väga napikaks läheb. Kui lend ei hiline, ise ei unele ja liiklus on ok, siis võib isegi jõuda. Kas lennujaamast otse bussi peale ei saa? Nad sõidavad ju Riia lennujaamast nii Tartu kui Tallinna.

@Meena12 Aitümma! Peakski sel suvel kodusele Võrumaale seiklema minema hoopis. =)

@Kayafree Mul pole selle marsruudiga kogemusi, aga 300€ ots ei tundu kõige halvem diil. Samas kui kuupäevade osas oled paindlik, siis ilmselt on võimalik ka midagi soodsamat leida. Samas Helsingist oleks väga mugav lennata. =)

@jmets tänan! väga asjalik kommentaar. Skyscanner tõesti tihti ajab sogast. Lisasin skypickeri oma postitusse http://www.seikle.me/odavad-lennupiletid/ Tundub päris äge tööriist olevat. Mul vaja paar piletit osta peagi. Eks siis testin ära. =)

@Stahl Tänan kommentaari eest. =) ITA Matrix - peab järgi proovima. Lisasin selle ka oma postitusse. Fantoomlend - lisasin selle ka. Väga hea soovitus!

Kas kellelgi reaalselt see lennumiilide asi töötab? Kui palju peab umbkaudu lendama, et nt 100 eurise lennupileti osta miilide eest?

@Snoop Tõsi, aga euro venitamise oskused kuluvad alati marjaks ära. Eriti kui ei ole tegemist 10 päevase puhkusega vaid 10 kuu pikkuse reisiga. =)

@Lagle Ahsoo. Väga hea tähelepanek. Lisasin sinu kommentaari postitusse. Tänan. =) http://www.seikle.me/odavad-lennupiletid/

hei seiklejad!

Ma olen ise väga palju lennanud ja panin absoluutselt kõik oma kogemused odavate lennupiletite hankimisel siia kirja: http://www.seikle.me/odavad-lennupiletid/

Vaadake üle ning kui oskate midagi lisada, siis kindlasti andke mulle teada.

Vingeid reise! =)

Olen ise väga palju reisinud ja panin absoluutselt kõik oma kogemused odavate piletite hankimisel siia kirja: http://www.seikle.me/odavad-lennupiletid/ Kokku sai 17 soovitust. Kas oskaks keegi midagi veel lisada?

vingeid reise! =) Annes