trip-krainetrip-ukraine-dark

marianneki

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Rand väga lähedal, oleneb mis hotell muidugi. Kohvikuid, suveniirikaid jalaga segada.

U kella 18.00 kaob päike ära ja läheb jahedaks. Jakk kaasa. Päeval u 22-25 kraadi.

Tere. Meie läksime skytaveliga. Oli ka transfeeriga mingi jama et oleks peaaegu maha jäänud. Aga meid polnud lihtsalt nimekirjas. Koha peal Santa Susanna hotelli kõrval suur pood Carrefour ja selle ümber poode nt Sprinter kuhu soovitan kindlasti vaadata. Väga head hinnad! Meie käisime nt terve päev Barelonas. Rongiga ostad pileti edasi tagasi ligi 10 euri. Ennem kui rongi peale astute kindlasti pilet!!!! Otseselt kontrolli polegi aga mahatuleku kohtades (v.a üks koht) on väravad ja muidu välja ei saa.

Loret de Maris käisime ära. Tahtsime minna sõitma klaasist põhjaga laevaga, et kalu vaadata. Kahjuks seda ei läinudki toopäev välja. Loret de Mari tuleb sõita 2 peatust rongiga R1 ning Blanesisse. Rongipeatusest tuleb võtta buss suunaga Loret de Mar ja hind 1.85 pilet. Loret de Maris kõndida randa ka sealt peaks väljuma. Seal veel matkarada päris pikk ja väga ilus. Seda soovitaks minna vaatama.

Sõidavad ringi sellised väiksed rongid rannapiirkonnas. Sellega saab tasuta liikuda aga kui ta läheb mägedesse tuleb pilet osta. 4,5 euri

Käisime jala mägedes ära kui ka selle pisikese rongiga. Need rongid liiguvad ringi väga tihti.

Marianne

Tere. Oleme ise hetkel Santa Susannas kui soovite infot millegi kohta siin.