konsuumer

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

3 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Odavlennufirma, kui lendab, siis point to point ehk otselend mingist linnast mingisse linna. Norwegian lendab, vaata nende lehelt. Vaata ka Emirates/Qatari lendusid algusega Stock, kuid pead arvutma juurde kulu Tallinn Stock Tallinn, kuid samas mainitud lennufirmad on hea teenusega. cathaypacific Helisngist ca 560 EUR.

Ei näita keegi sulle midagi.

Saage aru, ei ole mingeid soodsaid pileteid, mis on soodsamad kui muidu.kontrollige üle lennufirmast või mõnest online reisibüroost. Kui vastav hind on olemas, ostke lennufirmast või onlinest ära. Saate kohe kinnituse ja meelerahu.

Hannaleenale, et ei hoolitse lennufirma ega hotell midagi, kui pole raha maksud. Lend tühistub, kui pole makstud ja hotelliga on sama lugu.

Mul on tunne, et siin on inimesed rahaliselt petta saanud. Kui nii on, siis, kas ei minda mõnda vastavasse asutusse, et teha avaldus sedasi tegutseva firma/inimese kohta? Kas on mingi valehabi või kartus? Sain tünga ja neelan selle jama alla ning elan edasi? Mida mõtleb minust minu naaber, kui saab teada, et lasin sedasi ennast lolliks teha?