TõnisL

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

5 meeldimist
2 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Teeme seekord tiiru ülevalt kaspiast kasahstani ja vene kaudu. 

Vahepeal on selgunud niipalju, et reisi start on 29.04 ja muutunud on telefoninumber, kui kellelgi veel mõni välkmõte tuleb seoses reisiga.+37255977007Tõnis

Enamustel õhtutel toimub pidu mättal jah.

Et kui enne kommenteerimist viitsiks süveneda ja kasvõi vaadata läbi eelmise aasta youtube video, või kuulaks intervjuud,oleks pilt selgem, aga see on tõenäoliselt liiga raske ülesanne, sest ju lihtsam kohe lennata.Peod vabas õhus enamuses ja lõpupidu Mallorcal kohas nimega Megapark.tv See, et meil on kaasas Bernasconi ja Caos ning eesti diskoreid.On peoõhtutel üles seatud lava ja muusika mängib, ei tähenda kohe, et kõik end kasti tõmbavad. On veel jäänud inimesi alles, kes ka hea muusika kõrval niisama grilli yles panevad ja naudivad sooja suve ja koosviibimist. On päevade jooksul piisavalt valikuid mida ja kuidas teha, kas tutvuda kohaliku kultuuriga, käia ekskursioonidel, lihtsalt nautida ilma või tõesti juua. See on iga inimese oma valik.Meie lihtsalt toome võimaluse reisida sellise väikses raha eest Mallorcale, koos meelelahutusprogrammiga.

Crayzee Productions esitleb teile ainulaadset võimalust puhata, pidutseda, reisida ja seda kõike väga odava hinnaga. See on üritus neile , kellele meeldib tutvuda ning reisida uute inimestega. Teile, kellele meeldib päike, rand, meeletud peod ja seiklused. Juba teistkordselt toimub üritus nimega PARTY DRIVE Party Drive on seiklusreis mille algus on Helsinkis 16.augustil ning lõpeb hiljemalt 3 september Helsinkis. Avapidu algab 16.august laeva peal suunaga Tallinna poole, kuid kõik kes soovivad tulla Eestist, siis teiega kohtume 17.augusti hommikul kas Tallinnas D-terminalis või keskpäeval Pärnu rannas. Selle aasta marsruut on Helsingi- Tallinn-Pärnu- Lilaste-Varsova-Brno-Bologna-Nizza-Santa Susanna- Mallorca ja tagasi. Eeldatav Party Drive 2014 ajakava Start 16.8.14 Helsinki 17.8.14 kl 8.00 Tallinn-Lilaste 18.8.14 kl.12.00 start Lilaste-warssawa 19.8.14 party 20.8.14 kl 12.00 start Warssawa-Brno 21.8.14 party 22.8.14 kl.12.00 start Brno-Italy 23.8.14 party 24.8.14 kl.12.00 start Italy-Nizza 25.8.14 party 26.8.14 kl 12.00 start Nizza-Santa Susanna party 27.8.14 kl 22.00 start Barcelona-Mallorca 29.8.14 party 30.8.14 Ja koju tagasi Korraldaja jätab endale õiguse teha ajakavas muudatusi!

Kuuma päikese all esinevad meile Saksa dj Rico Bernasconi ja Itaalia dj Gary Caos. Kõikides peatustes peale Tallinna ja Pärnu on ööbimine. Ööbime kämpingutes ja hostelites. Sõidame bussidega, mis on ümber ehitatud meile mugavamateks. Kolme nädalase reisi hind Hispaaniasse ja tagasi maksab ainult 400€ , see sisaldab transporti,teemakse, ööbimist ja pidusid. Võimalik tulla ka oma autoga, hind 300€ inimese kohta , sisaldab ööbimist ja pidusid. Ise peab hoolitsema kõhu ja kurgu eest, kuid ka selle peale oleme me mõelnud, et kõik võimalikult mugav oleks.Terve sõidu vältel hoolitseb meie eest korralik turvafirma. Lisaks saab väikse lisatasu eest ka ekskursioone peatustes. Samuti võib omal käel linnaga tutvuma minna. Eelmise aasta Party Drivest ka kiire kokkuvõttev video aadressil :

Kindlasti peab kiirustama, kuna kohtade arv tänaseks on piiratud ja keegi ei taha maha magada võimalust puhata ja pidusteda koos lõbusate inimeste ja vägevate diskoritega. Eelregistreerimiseks külastage meie kodulehte www.crayzeeproductions.eu Sealt leiate registreerimiseks vastava ankeedi. Lisainfo saamiseks kuulake ka kindlasti intervjuud : http://www.mixcloud.com/argolepik/party-drive-2014-live-intervjuu/

Soe suvi,meeletud peod ja seiklused ootavad teid. Parimatega Party Drive team.