mangustu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
12 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kui lased lennujaama poes pudeli ära pakkida kilekotti, ei tohiks probleeme tulla. Tulime ise just Seišellidelt käsipagasiga nii, et seal ostsime 2 pudelit 700 ml rummi, pakiti koos tšekiga ära. Pariisis oli ümberistumine ja kottide kontroll, mille käigus võeti kilekott lahti, kontrolliti pudelid masinas üle, pakiti uuesti ära ja mingeid küsimusi ei tekkinud. Ostan alati nii ka Tallinna lennujaamast vett kaugematesse või kallimatesse sihtkohtadesse teele kaasa.

Ööbisime pärast Ryanairi hilisõhtust lendu Bergamo lennujaama juures olevas hotellis NH Orio Al Serio. Igati viisakas ja korraliku hommikusöögiga koht, kust järgmisel hommikul hea edasi liikuma hakata. Võtsime kahe lapse (4 ja 5) ja kahe täiskasvanu jaoks kaks ühest voodit, mis olid piisavalt laiad ja mahtusime lisatavooditeta ilusti ühte tuppa ära.

Tere!

Trügin siin oma küsimusega teemasse. Lendame (2 täiskasvanut, 4- ja 6-aastane) 29. detsembril samuti Bergamosse. Maandume 23.40 ja järgmine lend on 30. detsembril kl 21.40 Malpensast sooja edasi. Kuidas soovitaksite teha, kas veeta see päev pigem Bergamos või Milaanos, kui tahta lihtsalt ringi käia-vaadata, süüa, täita lendudevaheline aeg mõnusalt. Kummas linnas oleks meeldivam seda teha? Ühel lapsel on sel päeval ka sünnipäev. Kuna viimane buss läheb Bergamo lennujaamast kl 1 öösel Milaanosse, ja Malpensasse saamiseks on vaja nagunii Milaano kaudu sõita, oleks mõttekam ööbimine Milaano raudteejaama lähedale võtta ja see päev siis seal kandis veeta? Samas on aga Tripi postitusi lugedes mulje jäänud, et Bergamo on palju mõnusam linnake ja Milaanos tüütavad sõbrapaelamüüjad surmani ära. Samas on aga vaja öösel Bergamo linna saamuseks ikkagi transport leida... (Reisime vaid käsipagasiga.) Aitäh, kes vastata viitsib!

Meile väga meeldis ka Põhja-Tais, kus oleks tahtnud kauemgi olla kui nädal. Seal džunglimatkad, massaažid, armsad linnad ja muidugi Tai köögi häll. Hinnad seal ka tunduvalt madalamad. Väga meeldis Samui kõrval olev Phanang, kindlasti rohkem kui Tao. Kuuajase reisiga liikusime Chang Maist Singapurini ja Tai meeldis pigem rohkem kui Malaisia (nt Pangkori saar), kuigi tore oli igal pool. Üldiselt tunduks, et üks reis, üks riik, aga seda põhjalikumalt. Tais oleks avastada palju, nt džunglid, ujuvturud jne jne. Igatahes kisub sinna poole tagasi, nt teekond SGN-BKK (jajah, jällegi mitte üks reis ja üks riik :)).