trip-krainetrip-ukraine-dark

k3it

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

2 meeldimist
1 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Aitäh vastamast, aga kas tead, mis lehel võiksin avalduse teha. See refund.me ei tegele sellega.

Kas keegi oskab öelda, et kas mul võimalus teha kuhugi avaldus ka siis, kui ma lendasin Air Canadaga Cancun-Toronto-Copenhagen ja Cancun-Toronto lend hilines ning lükkas ka teise lennu edasi?

..kuulasime ka mõlemad Reispassi saated ennem reisi ära, natuke infot saab küll :)

Hei! Käisin perega Kuubal 11.12-26.12 ja võin jagada kogemusi küll. Meile 2 nädalat oli piisav ja reis meeldis. Kas teil mingi teekond juba välja mõeldud? Et mis järjestuses ja kus käite. Meil läks (4 in) transpordi peale ikka väga palju raha, et liikumisele tuleks mõelda. :) Ise käisime nii: Havanna-Cienfuegos-Trinidad-Varadero

Kas keegi teab soodsaimat kohta kust endale turisti kaart Eestis saada? Hetkel olen leidnud parima pakkumise Reisieksperdist, seal on 1 kaart 30 eurot, meid on reisimas neli. Äkki keegi teab veel soodsamat kohta. Aitäh!

Aitäh kõigile asjalike kommentaaride eest. Tai variant tundub meile nüüd juba mõistlikum ja huvitavam. :)

Kui rannapuhkust plaanid, siis soovitaks võtta hotell Las Americasse. Meie perele meeldis sealne rand rohkem ja samuti ka peatänav ja poed lähedal. Hotelli võtsime söökide pärast, sest meil suur pere ja väljas söömine oleks läinud üsna kulukas. Kui olete kahe või kolmekesi, siis korter mõtekas. Tenerife Kompassi toredad inimesed aitavad kindlasti :)