Voller Rex

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Lisaks eelmisele: Huvitab miks inimesed on just Riina Lepalaanelt/Think Green Companylt´t piletid ostnud/broneerinud? Eesti turul on mitmeid pika ajalooga, usaldusväärseid reisifirmasid ja nagu enne mainisin siis ka internet on täis erinevaid "lollikindlaid" portaale. Avaldave arvamust... Kui hinnaga ahvatleti siis viitab see veelgi enam "skeemile".

Head Eesti inimesed kes on Riina Lepalaane kaudu endale pileteid broneerinud/ostnud. Olge nii kenad ja kandke kahjum, vaadake peeglisse ja kasutage tulevikus natuke rohkem aega oma reisi korraldamiseks. Internetis on kümneid portaale mille kaudu lennupiletied teid petmata tellida (supersaver, skyscanner, momondo...jne jne). Lisaks soovitan eraldi veel kontrollida piletite hindu erinevate lennufirmade lehekülgedelt. Kui "kusi püksis" siis ei ole mõtet väikese lapse moodi nutma hakata. Kui palju huijareid on viimase 20a jooksul inimestelt raha erinevate skeemidega välja petnud ja siiski leidub "silmaklappidega hobuseid" kes usaldavad oma raha teise hoolde lihtsalt uskudes, et kõik on OK. Kui sel firmal/Riinal on probleeme olnud juba varem st, et inimesed ei ole kohe pileteid kätte saanud siis viitab see klassikalisele "Ponzi skeemile", püramiidihuijauksele kus uutelt klientidelt ettevõetud rahadega lapitakse vanat kahjumit või hoopis kellegi elutaset. http://en.wikipedia.org/wiki/Ponzi_scheme

Olen sama meelt kirsti22-ga. Aastavahetuse paiku Florida on OK. Olen korra teinud tripi SF-LV-LA aga ikka kisub Floridasse ja sel aastavahetusel juba 7 kord. Eks igal pool on vaadata aga Florida tundub kompaktne. Kohalik elu ja turism 2in1. Poole päeva jooksul võid uudistada kuulsuste elamisi ja kohalike slumme. Sattuda tööstusrajoonidesse või minna shoppama. Soovitan.