Tahan Reisima

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mina võin :), kuigi "Rooma keskuse" mõiste on üks vaieldav küsimus...

Kasutasin www.booking.com kaudu majutust B&B Vatican Walls. See asub täpselt Vatikani müüri ääres. Käisime jala igale poole, kuigi lihtne on ka bussiga minna.

Tulin ka hiljuti Riia-Rooma-Riia lennult AirBaltikuga. Minnes ei huvitanud meie käsipagas kedagi. Kaaluti vaid registreeritud pagas.

Tagasi tulles paluti meil ette näidata oma käsipagas, kuid ei kaalutud-mõõdetud-ega mõõdukasti ei topitud. Siiski öeldi meie lähedal pagasit äraandnud inimestele, et kui te kavatsete veel midagi lennujaamast juurde osta, siis see tuleb käsipagasisse ära mahutada, sest eraldi ühiku eest võidakse ka hiljem raha juurde küsida. Ma küll ei tea kus seda siis tehtaks, aga nii öeldi...

Kusjuures ühed noored pakkisid kärmelt ümber oma registreeritud pagasit, sest kohvrid olid kõvasti üle 20kg ja keegi tihedamalt AB-ga lendaja väitis, et nendelt küsitakse kindlasti raha juurde.

Aitäh, Naabrimees :) See oli väga abiks. Kuigi ma itaalia keeles olen nõrk, sai siiski selgeks, et rongid-bussid käivad. Jääb vaid üle oodata järgmise aasta sõidugraafikuid.